Son Dakika
26 Mayıs 2020 Salı

AT ŞU ADIMI

04 Mayıs 2015 Pazartesi, 06:20
AT ŞU ADIMI

????????????????????????????????????Çivril Mili Eğitim Müdürlüğü, üniversite sınavına girecek öğrencilere ve onların velilerine, sınav öncesi  İZGÖREN AKADEMİ kurucularından Ahmet Şerif İZGÖREN’İ DİNLETTİ.

 

Eğitimci İZGÖREN’in konferansı, 4 Mayıs 2015 Pazartesi günü

 

saat  21:00’da Şevkiye Özcan Anadolu Lisesi konferans salonunda yapıldı. Konferansa, Çivril Kaymakamı Orhan BURHAN, Belediye Başkanı Gürcan GÜVEN, Eğitim Müdürü Mehmet ÖZCAN’ın yanı sıra çok sayıda öğrenci ve veli katıldı.

Konferansın açılış konuşmasını Çivril Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÖZCAN yaptı. ÖZCAN şunları söyledi.

Ben bu seminerden önce sadece bir cümle söyledim. “BUGÜN FARKLI OLACAK”  Yarın kalktığımızda bizim için farklı bir gün olacak.

Bugünün başlangıcında hep birlikteyiz. Benim içinde bu gün çok önemli. Bu önemli güne hoş geldiniz dedi.

Akıcı konuşmasını yaklaşık bir buçuk saat sürdüren Ahmet Şerif İZGÖREN,  öğrencilere başarı için veya başarmak için AT ŞU ADIMI adını verdiği konuşmasında,EMEK, GİRİŞİMCİLİK VE KARAKTERkonularının önemini vurgularken, EMEĞİN  bilgisiz olamayacağını, Girişimcilikte başarının planlamadan geçtiğini, karakterli olmanın da çevresine iyilik etmek olduğunu açıkladı.at adm 2

Konferansının sonunda ise, salonda bulunanlara ve özellikle öğrencilere  başarının mutluluğu, başarısızlığın ise karamsarlığı getireceğini belirtip, tercih hakkının bizlerde olduğunu belirtti.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak