Son Dakika
26 Mayıs 2020 Salı

ORDUNUN TANITIMI DENİZLİLİ GAZETECİNİN ELLERİNDE

17 Aralık 2015 Perşembe, 09:21
ORDUNUN TANITIMI DENİZLİLİ GAZETECİNİN ELLERİNDE

Ordu Valiliğinde g1öreve başlayalı, Ordu ilinin tanıtımı için yoğun çaba sarf eden  ve bir süre Çivril Belediyesinde de görev yapan Denizli’li gazeteci Mustafa SEZER, Ordu Valiliğince başarılı çalışmalarından dolayı ödüllendirildi.

Mustafa SEZER’in başarılı çalışmalrı nedeniyle ödüllendirilmesi nedeniyle bir konuşma yapan Ordu Valisi İrfan BALKANLIOĞLU, şunları söyledi.

Ordu Valiliği görevine başlamasından sonra bir turizm kenti olan Ordu’nun, yaygın basında daha etkili bir şekilde tanıtılmasını sağlamak maksadıyla uzun yıllar çalıştığı İstanbul medyasında bilgi birikimi ve tecrübesi olan gazeteci Mustafa SEZER’e Ordu Valiliği bünyesinde görev veren Vali İrfan BALKANLIOĞLU, başarılı çalışmalarından dolayı gazeteci Mustafa SEZER’i ‘Teşekkür Belgesi’ ile taltif etti.

Yaptığı girişimlerle bir çok televizyon programının Ordu’da çekimler yapmasına, Ordu’nun ulusal televizyon kanallarında, yaygın gazetelerde ve prestijli dergilerde yer alarak, tanıtılmasına sağladığı katkıdan dolayı gazeteci Mustafa SEZER’i ‘Teşekkür Belgesi’ ile taltif etmeyi uygun gördüğünü belirten Vali İrfan BALKANLIOĞLU, “Turizm kenti olma hedefi olan Ordu’nun ciddi manada tanıtıma ve reklama ihtiyacı var. Ordu Valiliği görevime başladıktan sonra bu yönde bir ihtiyacın olduğunu gördüm. Uzun yıllar İstanbul medyasında çalışan ve belli bir bilgi birikimi, deneyimi ve tecrübesi olan ve daha önceden tanıdığım gazeteci Mustafa SEZER’i Valiliğimiz bünyesinde görevlendirdik.

Yaptığı çalışmalarla kısa sürede çok sayıda televizyon kanalının Ordu’da program çekimler yapmasını, ulusal gazetelerde ve prestijli dergilerde Ordu’nun yer almasını sağladı. Ben de bu başarılı çalışmalarından dolayı, emeklerinden dolayı kendisine ‘Teşekkür Belgesi’ vermeyi uygun gördüm” dedi.

“Ordu’nun ulusal medyada tanıtılmasında gazeteci Mustafa SEZER’in emeği büyük” diyen Vali BALKANLIOĞLU, “Gazeteci Mustafa SEZER kardeşimi daha önceden tanıyordum. Bu yöndeki yeteneğini de daha önceden bildiğim için Ordu’ya faydalı olacağı düşüncesiyle Valiliğimizde görev verdim. Kendisi fedakarca çalışarak Ordu’ya faydalı hizmetler yapmaya çalışıyor. Ordu’nun her yönüyle ulusal medyada tanıtılmasında büyük emekler sarf ediyor. Son dönemde ulusal medyadan televizyon kanalı ilimize gelerek, çekimler ve programlar gerçekleştirdi. Bu çalışmalarda Mustafa SEZER’in emeği ve katkısı büyüktür. Şu günlerde bile ilimizde ulusal kanallar program çekimleri yapmaktadır. Bunların Ordu’ya davet edilmesinde ve gelmesinde Mustafa SEZER kardeşimizin gayretleri vardır. Önümüzdeki günlerde de bu tür tanıtım faaliyetleri ve çalışmaları devam edecek. Ulusal medyada Ordu’yu bundan sonra daha çok ve daha sık göreceğiz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak