Son Dakika
17 Temmuz 2019 Çarşamba

ŞAMPİYON IRGILLI

13 Mayıs 2016 Cuma, 13:47

Çivril Belediyesinin organize ettiği Voleybol turnuvasının şampiyonu IRGILLI  İmam Hatip Lisesi oldu.oldu.

12 Mayıs 2016 Perşembe akşamı Çivril Belediyesinin düzenlediği voleybol turnuvasının yarı final ve final karşılaşmaları vardı.

Şampiyonada ilk dörede kalan takımlar Irgıllı İmam Hatip Lisesi, Emirhisar İmam Hatip Orta Okulu, Esnaflar ve Çivril Belediyesi idi.

12 Mayıs 2016 Perşembe akşamı  kapalı spor salonundaki ilk karşılaşma yarı final karşılaşması idi.3.lük karşılaşması, Çivril Belediyesi ile  Emirhisar İmam hatip Orta okulu arasında idi.

 

Emirhisar Orta Okulu, Çivril Belediye’sini 3-1’lik skorla yenerek turnuvanın üçüncülüğünü elde etti.

Final karşılaşması ise, Irgıllı İmam Hatip Lisesi ile geçen yılın şampiyonu Esnafspor arasında idi.

Oldukça zevkli, seyir keyfi veren karşılaşmada Irgıllı, Çivril Belediyesini 3-2’lik skorla geçerek, bu turnuvanın ŞAMPİYONU oldu.

Birbirinden zevkli olan iki karşılaşmayı, Çivril Belediye Başkanı Gürcan GÜVEN ve eşi Derya GÜVEN, Başkan Yardımcısı Gürol MUTLU, Çivril Esnaf Odası Başkanı Ertuğrul MUTLU, İş adamı  Vehbi DEMİR ve çok sayıda taraftar izledi.

Şampiyonun belli olmasının ardından, ödül törenine geçildi.

Takımlara ödülleri  Çivril esnaf odası başkanı Ertuğrul MUTLU, Çivril Belediye Başkan Yardımcısı Gürol MUTLU ve Çivril Belediye Başkanı Gürcan GÜVEN tarafından verildi.

Tören sonunda  Başkan GÜVEN, “SPOR KARDEŞLİKTİR. Bizler spora böyle baktığımız gibi, Çivril’in voleybol takımı olsun, üçüncü ligde mücadele etsin istiyoruz. Gelecek sezonda Çivril belediye Spor bünyesinde bir voleybol takımımızın oluşması için çalışmalara şimdiden başlıyoruz. Bu takımın sponsoru da bizler olacağız dedi.

Ödül töreninin sonunda, turnuvada ilk dört  takıma ÇANAKKALE gezisi müjdesi de verildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak