akp’ninyeniyardımcısıyoluBinary options sitesbelediyesinden Çivrililgilisözetİkakp’nin
Son Dakika
21 Ocak 2019 Pazartesi

KALE: BAŞKANIMIZ GEREĞİNİ YAPACAKTIR

19 Nisan 2018 Perşembe, 06:41

Çivril Belediyesi Fen işlerinden sorumlu başkan yardımcısı Alper BAĞCI’nın çocuklarına Çivril Belediyesinden iki adet arsa almasının yankıları devam ediyor.

Çivril Dinar yolu üzerinde yaklaşık 12.000 metre kare olan arsaların iki oğluna alınmasını sağlayan Çivril Belediye Başkan Yardımcısı Alper BAĞCI, Çivril’in ve AKP’nin gündeminden düşmüyor.

AKP Çivril İlçe Başkanı Mehmet KALE, konuyla ilgili “belediye başkanımızın gereğini yapacağına inanıyorum” dedi.

Çivrilin Sesi Gazetesinin sorusu ve  AKP Çivril ilçe başkanı Sayın Mehmet KALE’nin yanıtı şöyle:

–Sayın başkan. Kendi Belediye Başkan Yardımcınız, kendi çocuklarına Çivril Belediyesinden arsa satışı yapıyor. Satış onayını da kendisi yapıyor. Konu belediye meclisinde hararetli bir şekilde tartışılıyor.  Çivril Belediye başkanı Sayın Gürcan GÜVEN’de konuyla ilgili “BU ETİK DEĞİLDİR” diyor. Bu konudaki düşüncelerinizi alabilir miyiz?

MEHMET KALE: “Bu konu belediye meclisinde yeterince tartışıldı zaten. Belediye başkanımız konuyu bizlerden daha iyi biliyor. Kendi takdirleridir.  Başkanımız durumu inceleyip, personeli ile ilgili ne gerekiyorsa GEREKENİ YAPACAKTIR  diye düşünüyorum. Şahsen o arsaların, o mahallenin insanları tarafından alınması gerektiğinden yanayım” Dedi…

AKP Çivril İlçe Başkanının bu sözlerinden sonra gözler Çivril Belediye Başkanı Gürcan GÜVEN’e çevrildi. Çivril kamuoyu, başkan yardımcısı Alper BAĞCI’nın, kimsenin o arsaların değerini bilmediği bir zaman diliminde çocuklarına peşkeş çekercesine vermesinin karşılıksız kalmaması gerektiğini düşünüyor.

Söz konusu arsaların kenarından yeni yapılacak olan Çivril-Dinar yolu geçecek.

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak