Aussie slotsBaccarat online gameçabateknobİlgezideçababilim teknoloji ÖzelöğretmenatatÜrk basinadı
Son Dakika
22 Ocak 2019 Salı

DENİZLİ’DE ÇİVRİL TANITIM ELÇİSİ

05 Mayıs 2018 Cumartesi, 05:10

Çivril’li öğretmen, Denizli’li öğrencilerin Çivril’i tanımaları için çaba sarf ediyor.

Denizli’de kısa adı TEKNOBİL olan Teknoloji ve Bilim Kolejinde öğretmenlik yapan Ayşe CANBAZ, okulunun öğrencilerinin Çivril’i tanımaları ve Çivril’i görmeleri için çaba sarf ediyor.

%  100 Devlet Destekli 4 yıllık Özel Teknoloji ve Bilim Lisesi öğretmeni olan Ayşe CANBAZ, öğrencilerinin doğal yaşamı görmeleri, doğal yaşam alanlarında yaşamın nasıl olacağını göstermek düşüncesiyle öğrencilerimiz için Çivril gezisi düzenledik. Bu gezide Büyük Menderes nehrinin doğuş yeri olan Seraserli Mahallesine götürdük 40 adet öğrencimizi. İki gün  konaklattığımız öğrencilerimiz, bu süre boyunca doğal yaşamla baş başa oldular. Birlikte yaşamı paylaştılar, birlikte eğlendiler ve birlikte yemek yediler.

TEKNOBİL  olarak Çivril’e düzenlediğimiz bu 2 günlük gezimizde bizlere yardımlarını esirgemeyen başta Jandarma Bölük Komutanı olmak üzere güvenlik güçlerine teşekkür ederiz. Dedi.

TEKNOBİL Lisesinin gezisine 40 öğrenciye Çivril’li öğretmen Ayşe CANBAZ, Hayal UZEL ve Müdür Yardımcısı İbrahim TOSUN önderlik etti…

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak