adaykaraosmanoĞlu2015adayşunları açıklamada yaptığıBlackjack giocobasinhilal oymak hasanadayıCasino for real money
Son Dakika
21 Ocak 2019 Pazartesi

ADAY ADAYLARI SAYISINDA PATLAMA

14 Mayıs 2018 Pazartesi, 08:33

Denizli’de 24 Haziran seçimlerinde aday adaylığı revaç gördü.

Denizli’de siyasi partilerden aday adayı olmak için kıyasıya yarış başladı. İşte partiler ve milletcekili aday adayları:

AKP

Nihat Zeybekci, Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin ve Cahit Özkan, Adem Kayar, Adnan Şaşmaz, Ahmet Aydınlı, Akın Çelik, Ali Aygören, Ali Önen Çetinkaya, Arife Sevinç Dalbudak, Avni Örki, Aysun Tonel Karaaslan, Ayşe Doğan, Barış Özbilen, Birtan Şahan, Cemal Ceylan, Dilek Çevik, Fatma Sürmeli, Fazıl Alata, Fethi Erdem, Hasan Oymak, Hilal Can, İlkay Kılıç, Mahmut Durgut, Mehmet Dağlıoğlu, M. Ali Haluk Değirmenci, Mithat Ekici, Muhammed Bekir Ege, Mustafa Gebeşce, Nihal Kızılhan, Nilgün Ök, Nurefşan  Bozaba, Osman Tavşan, Osman Yüceliş, Ömer Kılınçarslan, Öznur Yaşar, Perihan Dağ, Recep Karakaş, Sezer Cihan, Ümit Çelik, Veli Demir, Yıldız Aydemir, Zafer Ersin Topoğlu.”

CHP

GÜLİZAR BİÇER KARACA, KAZIM ARSLAN, İZZET ARPACI, ARİF BALKANAY,  BÜLENT NURİ ÇAVUŞOĞLU

ALİ RIZA ERTEMUR, ALİ ASKER KANTÜRK,  TEOMAN SANCAR, ŞENİZ SÜZEK DOĞAN, GÖKHAN ÖNEM

HALİS ÖDEL , ÜNAL KARAOSMANOĞLU, ÖZGÜR SAVAŞ BAYER, İLHAN ÖZCAN, BEKİR KAR

ADİL DEMİR

 

 

MHP

Emin Haluk Ayhan, Ferudun Giresun, Metin Karakurt , Ferhat Ağırman , Mehmet Uz, Cafer Sarı, Ferudun Ünal oldu. Şule Ocakoğlu, ,   Ünal Aras, Mehmet Altıntaş, Gülay Özcan,  Emrah Kozak, Mehmet Tosunoğlu, Ali Keskin ve Fadime Yüreci.

İYİ PARTİ

“Yasin Öztürk, Beyhan Aslan, Zafer Kaplan, Mehmet Ali Uzakgider, Nuray Pakatçı, Temel Başbuğ, Şule Türkaslan, İsmail Coşkunsu, Hasan Erdoğan, Fatma Mert, Emir Gazi Tosun, Emine Sağlık Kanatsız, Ayşe Dayıoğlu, Hüseyin Köseoğlu, Funda Yalınkılıç, Zeynep Sözeri, Gülümser Gökçe Acar, Seçil Akcan, Gülnur Oymak, Nafiz Öz,  Necmittin Karabacakoğlu, Şirin Ertuğrul, Tülay Şahin, Yahya Gençoğlu, Sultan Köse, Niyazi Zılgı, Mürşide Kaya, Muhammet Tali, Ertuğrul Gökçe, Ramazan Yüksel, Murat Güngör, Nezir Akhan.”

ÇİVRİL’DA DE ADAY DAYI PATLAMASI

24 Haziran seçimlerinde siyasi partilerimizde Milletvekili aday adaylığı için baş vuran Çivril’li sayısındada  patlama.

24 Haziran seçimleri öncesi siyasi partilerimizden AKP’de Ümit ÇELİK, Ali Önen DEMİRKAYA, CHP’den emekli Tuğgeneral Ünal KARAOSMANOĞLU, İYİ PARTİ’den ise Yasin ÖZTÜRK ve Aydın ilinde görev yapan emniyet Müdürü Hakan Hılmi YAMAN aday adaylık başvurularını yaptılar.

Aday adaylarından AKP’li Ümit ÇELİK, 2002 yılında AKP kurucuları arasında yer aldı. ÇELİK, Çivril’imize, Denizli’mize ve Ülkemize pek çok eserler kazandırabilmek için aday oldum dedi.

CHP’den aday adayı olan emekli Tuğgeneral Ünal KARAOSMANOĞLU “demokrasiyi ve parlamenter sistemi temin etmek için” aday adayı olduğunu belirtti.

İYİ PARTİ’den aday adayı olan ve Aydın İlinde görev yapan emniyet  Müdürü  diğer Çivril’li Hakan Hılmi YAMAN, “Cumhuriyetin temel niteliklerini esas alan, özgürlükçü ve çoğulcu demokrasi için, Ülkemizin iyiliğini düşünen insanlardan oluştuğuna inandığım İYİ PARTİ’den aday adayı oldum dedi.

Çivril’li son aday adayı Yasin ÖZTÜRK ise, İYİ PARTİ’nin kurucuları arasında idi ve Denizli’den aday adayı oldu…

HAKAN YAMAN’DAN YAZILI AÇIKLAMA

İYİ PARTİ Aydın Milletvrkili aday adayı olan Çivril’li  Hakan Hılmi YAMAN

Aday adaylığı konusunda yazılı açıklama yaptı.

YAMAN yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

Ülkemizin içinde bulunduğu tek parti, tek rejim ve tek adamın halkımıza dikte edilerek teokrasi rejiminin ülkemizi hâkimiyeti altına alması, biz cumhuriyet ve demokrasi sevdalıları için son derece üzücüdür. Ülkemizin içinde bulunduğu bu durumdan kurtulması ve Cumhuriyetin temel niteliklerini esas alan, özgürlükçü ve çoğulcu demokrasi için bu doktrinlere sahip çıkan, ülkemizin refahını düşünen ve iyi insanlardan oluşan “İYİ PARTİ” den aday oluyorum ki ülkem tekrar Cumhuriyetin temel niteliklerine kavuşabilsin. Herkesin söz sahibi olduğu, fikirlerini özgürce ifade edebildiği çoğulcu demokrasiyi ülkemize tekrar kavuşturabilelim. Kaybolmaya ve çarptırılmaya başlanmış Atatürk düşüncelerine sahip çıkmak fikirlerimin temelini oluşturmaktadır. Barışın, huzurun ve refahın tüm halkımız tarafından hissedildiği bir ülkede yaşamak istiyorum ve bunu sağlamak için elimden geleni yapacağım.

22 yıllık emniyet teşkilatında bulunduğum süre içeresinde, ülkemin hiç bu kadar iç ve dış karışıklığa maruz kaldığına ve halkımızın kendini bu kadar güvensiz hissettiği bir döneme şahit olmadım. Salınan korku politikasıyla herkes sindirilerek dönüşü olmayan yollara girildi. Ülkemize sevdalı olan bizler de bu durumu değiştirmek için elimizi taşın altına koymazsakeğer kimse yapamayacaktır. Vahim neticelerin oluşmaması için göreve hazırım ve bu görev için gecemi gündüzüme katarak İYİ Parti’de her türlü göreve hazır olduğumun bir kere daha altını çizmek isterim.

Doğruluk ve dürüstlük temel ilkeleri rehberim, vatan sevdası ise şiarımdır…

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak