zolanbelirtti ÇivrildoktorBlackjack giocoalmayantartışmaya yakınları2015 copyrightdoktor
Son Dakika
20 Mart 2019 Çarşamba

ÇİVRİL DEVLET HASTANESİNDE NELER OLUYOR?

18 Mayıs 2018 Cuma, 11:09

Gün geçmiyor ki Çivril Devlet Hastanesi ile ilgili skandal haberler gündeme düşmesin.

18 Mayıs 2018 Cuma günü ÇİVRİLİN SESİ GAZETESİNİN telefonları yine Çivril Devlet Hastanesi için çaldı.

Gazetemizi arayan bir vatandaş, acil serviste görevli olan  Pratisyen Doktor Azat ÖZEL’den şikayetçi olduğunu belirtti.  Gazetemizi arayan vatandaş şunları söyledi:

Yatalak olan Annemi, rahatsızlandığı için Çivril Devlet Hastanesi acil servisine getirdim. Annemin rahatsızlığı dolayısıyla başta Baştabip Sayın Uz.Dr. Ebru AYDINLIK Denizli’ye sevk edilmesi gerektiğini belirtti. Bizlerde yatalak annemin Denizli’ye sevkini beklerken, acil servisteki pratisyen doktor “ben sevk etmiyorum. Sevk edecek varsa gelsin sevk etsin” deyip annemi Denizli’ye sevk etmedi. Doktorla bu süre içersinde kısmi de olsa gerginlik, tartışma yaşadık.

Çevremizde bulunan hasta ve hasta yakınları da bu tartışmaya tanık oldular.

Adı geçen pratisyen Doktor Azat ÖZEL ile bir çok hasta yakını, hastanedeki gördükleri kötü muameleden dolaysı mahkemelik oldular. Bunlardan bazıları İ.V, S.Ç, O.A, B.A, F.P…

       Diyelim ki ben doktora karşı hatalıyım. Adı geçen veya adını geçirmediğimiz onlarca kişi de hatalıda sadece bu doktor mu haklı?

      Milyonlarca lira harcanarak yapılan Çivril Devlet Hastanemizin bu ve bunun gibi doktorlardan dolayı görev yapamaması bizleri üzüyor. Hastanemizin binası güzel. Sayın vekillerimnizden e yöneticilerimizden arzumuz, hastaneye gelen hastaları esiri olarak kabul eden Azat ÖZEL gibi doktorlardan kurtarın. Bizler hastanemize piknik yapmak için gitmiyoruz. Hasta oluyoruz ve hastalığımıza çare bulunması için gidiyoruz.

Yöneticilerimizden gereğinin en kısa sürede yapılarak bizleri insan yerine almayan doktorlardan kurtarmalarını bekliyoruz…”

      Doktor yakınının konuşması böyle. Umarım iddialar araştırılıp, doğruluk derecesine göre en kısa sürede gereken yapılır…

 

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak