Son Dakika
21 Mayıs 2019 Salı

SİYASİ PARTİLERE VE BLD. BAŞKAN ADAY ADAYLARINA MÜJDE

22 Eylül 2018 Cumartesi, 12:03

ÇİVRİLİN SESİ GAZETESDİNDE TAM SAYFA REKLAM 100 TL.  

Çivrilin Sesi Gazetesinden, Çivril’deki siyasi partilere ve belediye başkan adaylarına büyük kolaylık.

Konuyla ilgili Çivrilin Sesi Gazetesi yetkilileri şu açıklamayı yaptı.

Gazete olarak kuruluşumuzdan itibaren haber ile reklam konusunda kesin bir çizgimiz oldu.

Çivril’de faaliyet gösteren dernekler, sendikalar, odalar ve siyasi partilerin haberlerinden hiçbir zaman ücret talep etmedik. Haber nitelikli yazı ve duyurularını karşılık beklemeden yayınladık. Ancak, bazı siyasi partiler ile bizim haber ve  reklam konusunda düşünce farklılığımızın oluştuğunu, ve bunun için karışıklık olmaması için bu açıklamayı yapmayı uygun gördük.

Siyasi partilerimizin etkinlikleri, demeçleri üçbeş cümlelik ise bunun hiçbir ücreti yoktur. Olmadı da.

Ama siyasi partilerimiz veya belediye başkan aday adaylarımız uzun uzun faaliyetlerinin  Gazetemizde uzun uzun yer almasını istiyorlar. İşte biz buna REKLAM diyoruz.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi konuyu aydınlatmak ve gerek siyasi partilerimize, gerekse aday adaylarımıza kolaylık  sağlamak, katkıda bulunmak için bir kampanya başlattık. Yerel seçimlere kadar sürecek oluşan kampanyamız şöyle:

Siyasi partilerin kendileri, belediye başkan aday adayları veya belediye başkan adayları faaliyetlerini geniş bir şekilde halka duyurmak istediklerinde gazetemizde kendilerine TAM SAYFA yer vereceğiz.

Gerek aday adaylarının ve gerekse siyasi partilerin TAM SAYFA İLAN-REKLAMLARI için SADECE 100 TL+KDV talep edeceğiz.

2014 yerel seçimlerinde 450 TL olan tam sayfa reklam veya tanıtımlar için Gazetemiz bu seçimlerde kampanya yaparak bunu sadece 100 TL +KDV olarak belirlemiştir.

2019 Yerel seçimlerde ilk kampanyayı biz başlatalım istedik. 2019 Yerel seçimler öncesi tüm siyasi partilerimize ve adaylarımıza sayfalarımızı, onların ceplerine zarar vermeyecek düzeyde açalım istedik.

Hangi aday adayı veya aday olursa olsun, hangi siyasi parti olursa olsun, faaliyetlerini  tam sayfa olarak SADECE 100 TL’ye yayınlayacağız.    Bunun Çivril’e ve adaylarının sesini duymak isteyen Çivril’liye hizmet olduğunu düşünüyoruz.

Yerle seçimlerin tüm siyasi partilerimize, aday adaylarımıza ve adaylarımıza hayırlı olmasını dileriz….

 

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak