Son Dakika
16 Nisan 2019 Salı

İSMAİL ÇORBACIOĞLU ADAY ADAYI

05 Kasım 2018 Pazartesi, 14:59

İsmail ÇORBACIOĞLU, Çivril’de  İYİ PARTi’den aday adayı OLDU

05 Kasım 2018 Pazartesi günü saat 12:30’da İYİ PARTİ’den aday adaylığını açıklayan İsmail ÇORBACIOĞLU, en büyük kazancım 3 dönem belediye başkanlığı görevinde bulunmam dedi.

İYİ PARTİ binasında partililerin katılımıyla Çivril Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan İsmail ÇORBACIOĞLU, aynı zamanda İYİ PARTİ İlkçe Başkanlığından istifasını da açıklamış oldu.

Aday adaylığını açıkladığı toplantıda İsmail ÇORBACIOĞLU şunları söyledi:

Bildiğiniz üzere 25 Ekim 2017’de iyi parti kuruldu. Bu partinin kuruluşunda, buradaki arkadaşlarımızın  hepsi görev aldı. Gerçekten olağanüstü şartlara rağmen, herkesin ifade özgürlüğünün kısıtlandığı bir dönemde bu cesur ve yürekli arkadaşlarımız partinin kuruluşunda görev aldı.

Bana da başkanlık görevi verildi o dönemde verilen görevi, bir yıl on gündür başarıyla tüm arkadaşlarımın desteğiyle buraya kadar getirdik.Biz ilçe başkanı ve teşkilatı olarak önümüzdeki yerel seçimlerde partimizi en iyi şekilde temsil etmek, halkımıza hak ve özgürlükleri konusunda ve verdikleri her kuruşun hesabını vermek yönünde, hizmet etmek amacıyla yerel seçimlerde mutlaka aday adayları ve adayı göstermek zorundayız. Bugün  bu vesileyle burada toplandık. Ben tekrar hepiniz geldiğiniz için, ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum .

Tabi bu görev kutsal bir görev, ateşten gömlek giymek gibi görev bence belediye başkanlığı adaylığı. Şu anda biz partimizin önünü açmak, partimizde parti içi  demokrasiye zirveye  çıkarmak amacıyla ben ilçe başkanı  olarak İYİ PARTİ aday adaylığımı bugün itibariyle sizlerin huzurunda açıklıyorum . İnşallah ilçemize,halkımıza hayırlı olur diye düşünüyorum.

BELEDİYECİLİĞİN NE OLDUĞUNU BİLİYORUM

.

Bizler nasip olursa ateşten gömlek giymeye niyet ettik. Bu önümüzdeki süreç içerisinde Mart seçimlerine kadar kesin aday olur muyuz olmaz mıyız bu partimizin yetkili organlarının vereceği bir karar. Ama biz bu göreve talip olduğumuzu, bu işi layıkıyla yapacağımızı ve ekibimizin  hazır olduğunu sizlerin huzurunda ben bir kez daha belirtmek istiyoruz.

Belediyecilikte 15 yıllık tecrübemiz var. İlçe belediye meclisinde de 5 yıla yakın  görev yapıyorum. Belediyecilik konusunda gereken birikime sahip olduğumuz aşikar. Bu konuda halkımızın en ufak şüphesi olmasın.

Burada ben şunu da belirtmek istiyorum, İYİ PARTİ 1 yıllık parti olmasına rağmen sizlerde mutlaka gördünüz 2018 cumhuriyet bayramında gerçekten coşkuyla kutlama oldu. Bugüne kadar olmuyordu bunu  sormamız lazım. Neden böyle oldu. Bugün İYİ PARTİ  40 milletvekiliyle Türkiye’nin dengelerini yerine oturttu bence.

Ülkemizin sahipsiz olmadığını, sorunlara sahip çıkacak bir kadro olduğunu ve de en son Ankara ziyaretinde de Milletvekilimiz hem İlçemizin ayçekirdeğini hem elmasını meclis gündemine taşıdı. Grupta çiftçimizin sorunları, çalışanlarımızın  sorunları, emeklilerimizin sorunlarını,Ülkemizin her türlü sıkıntısına her türlü parmak basan parti oldu.

KURUCU İRADEYlE SORUNU OLMAYAN TEK  PARTİYİZ

Bu parti Cumhuriyet ilkeleriyle ve kurucu  iradeyle sorunu olmayan; Ne Mutlu Türküm Diyene! Kavramıyla sorunu olmayan Türkiye’deki tek parti. Hiçbir parti şu ana kadar net tavrını koymadı İYİ PARTİ’nin dışında.

Biz kişi hak ve hürriyetlere sonuna kadar sahip çıkan bir partiyiz gene aynı şekilde yerel idarelerde bu görev bize verilirse halkımızın sorunlarına en iyi şekilde sahip çıkacak meclisteki 25 tane meclis üyesi arkadaşlarımızın hangi partiden olursa olsun, doğruyu söylediğine onların yanında onların fikir ve düşünceleri konusunda yani açıkçası halkın istediği şeyleri yapacak bir ekip ve kadroya sahibiz inşallah.  İYİ PARTİ’ye görev verilirse, bu tür sorun ve soruları sıfıra indireceğimiz konusunda ben şimdiden aday adayı olarak sizlerin huzurunda söz veriyorum .

Biz burada bu kutsal görevi üstlenmeye  ekibimizle birlikte  hazırız. Onun için size geldiğiniz ve katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum…

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak