çivrilinsesi gazetesi
13 Kasım 2018
0 YORUM
381 OKUNMA

YEREL YÖNETİMLER HALK MECLİSİ PLATFORMU KURULDU

Yerel yönetimler halk meclisi adı altında bir STK kurulumu gerçekleşti.

 

“İnsanı Yaşatki Devlet Yaşasın” ilkesini temel alan yerel yönetimler ile halk arasında gönül köprüsü kurmayı hedeflediklerini belirten Yerel Yönetimler Halk Meclisi Platformu Denizli İl Temsilciliğine Bora ÖZİZMİRLİ  getirildi.

ÖZİZMİRLİ, Yerel Yönetimler Halk Meclisi Platform Hakkında şu açıklamayı yaptı:

1200 STK’NIN İŞBİRLİĞİ 81 İL VE 923 İLÇEDE TEŞKİLATLANMA

“Yerel Yönetimler Halk meclisi platformu 1200 STK’nın ortak buluşması sonucu, 81 il 923 ilçe’de örgütlenmesine teşkilatlanmasına tamamlamıştır.

Daha Öncede Başkent Platformu Öncülüğünde , 24 Haziran Seçimlerinden Hemen Sonra “Yerel Yönetimler Halk Meclisi Platformu” Projesi, beraberinde Yerel Yönetimler Halk Meclisi Platformu Hakkında Cumhurbaşkanlığı Külliyesine, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a, Ak Parti Genel Merkezine ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’ ye 26 Haziranda Teklif ve Bilgi Mahiyetinde Projelerini İlettiklerini Söylenmişti.

 

SADECE TÜRKİYE DEĞİL DÜNYA TEHDİT ALTINDADIR

Yerel Yönetimler Halk Meclisi Platformunun kuruluş nedenlerinden biride Türkiye’yi bekleyen tehlikeler olduğunu söyleyen Bora         ÖZİZMİRLİ

“Bırakalım Türkiye’yi, şu anda Dünya savaş tehlikesi ile karşı karşıyadır.

Birkaç istisna ülke hariç, hemen hemen tüm ülkeler kendilerini savaş düzenine göre tekrar dizayn etmektedirler. Bu noktada her ülke  kendi savunma mekanizmalarını kurmaktadırlar.Yaklaşık 3000-4000 yıllık devlet geleneğine sahip Türk Devleti de  bu ülkelerden biridir.

Türkiye kendisini savunacaktır ve savunmaktadır.

 

Yaklaşık son 5 yıldır içten ve dıştan ülkemize yönelik tehditler gün geçtikçe artmaktadır.

Türkiye emperyalistlerin hedefinde olan bir Ülkedir. Hem Suriye’nin kuzeyinden hem de batı’dan Yunanistan üzerinden sıkıştırılmaktadır.

Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve diğer millici  kuruluşlar tarafından bu saldırılar geri püskürtülmektedir.”dedi.

 

TÜRKİYE’NİN ONBİNLERCE VATASEVER KADROLARI VARDIR

BU KADROLARLA “TAM BAĞIMSIZLIK”HEDEFİNE ULAŞACAĞIZ

 

Türkiye’nin her zamankinden daha fazla milli, halkı için çalışan insanlara ihtiyaç duyduğunun düşünüyorum diyen     ÖZİZMİRLİ

15 Temmuz’dan bu yana Türkiye daha başı dik milli politikalara yönelmiştir. 20 yıl önceki politikalar yoktur.

Cumhurbaşkanı ve diğer milli kuruluşlar tarafından atılan “Tam Bağımsızlık Oku” hedefine ulaşıncaya kadar hepimiz  canımız pahasına mücadele edeceğiz.

 

Türkiye’yi  savunacak on binlerce vatansever kadrolar da vardır. Siyaseti bilen, ikna yeteneği yüksek, fedakar kadrolara, millici kadrolara, kanaat önderlerine Türkiye’nin ihtiyacı her  zamankinden fazladır. Fakat Memleketine, Ülkesine sahip çıkan, Ülkemizin esas yönetmesi gereken bu insanlar, maalesef sineye çekilmiştir.

Yerel seçim öncesi ilk etapta görevimiz,  Türkiye’nin çıkarlarını savunan, anti emperyalist, yurtsever kişileri tespit edip, bunları en yukarıya bildirmek ve yerelde seçilmelerini desteklemektir.”

ULUSALCISI ,ÜLKÜCÜSÜ,MUHAFAZAKARI,ATATÜRKÇÜSÜ HEPİMİZ ÜLKEMİZİ SAVUNACAĞIZ

 

Bu platformda  siyasi parti ayrımı yapmadan, halkın yararına gerçek ulusalcıların, Atatürkçülerin, Muhafazakarların, Ülkücülerin yeri her zaman vardır. “İnsan beğenmeme” lüksümüz yok. Türkiye’nin her zamankinden daha fazla kendi vatandaşlarına ihtiyacı var.Türkiye’nin her zamankinden daha fazla bu kadrolara ihtiyacı var.

Ülkücü olabiliriz, Ulusalcı olabiliriz, Anti emperyalist Muhafazakar da olabiliriz. Ortak noktamız anti emperyalist olmak olmalıdır.

 

Ortak noktamız tam bağımsızlıktır,vatan sevgisidir ve kurtuluş savaşımızın önderi  olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’tür .

Farklı farklı görüşten insanlar birbirini anlamalı ve yardımcı olmalıdır.  Cumhurbaşkanı ve diğer kuvvetler tarafından atılan “Tam Bağımsızlık” okunu yerellerde, yerel yönetimlerde hedefine ulaşıncaya kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Dedi….

Copyright © 2015 Çivrilinsesi Gazetesi

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak