Son Dakika
22 Haziran 2019 Cumartesi

BU SEFER “ADAYIM” DEDİ

17 Kasım 2018 Cumartesi, 12:12

Çivril Belediye Meclis üyesi Niyazi VURAL, belediye başkan aday adaylığı başvuru suresinin son gününde başvurusunu yaparak aday adayı olduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz dönemlerde Çivril basınına defalarca “Adaylığı düşünmüyorum”, “Aday değilim” , “AK PARTİ’de adayım denilmez. Parti aday ederse, görev verilirse görevden kaçılmaz” sözleriyle açıklamalar yapan ve aday olmadığını net bir şekilde belirten Niyazi VURAL, fikir değiştirdi ve ADAY ADAYLIĞI başvurusunda bulundu.

AKP Çivril ilçe başkanı Mehmet KALE’den edinilen bilgiye göre, avukat Niyazi VURAL, 2019 yerel seçimleri için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Böylece AKP Çivril Belediye Başkanlığı için Gürcan GÜVEN, Savaş VARLIKLAR’dan sonra başvuru yapan üçüncü isin Niyazi VURAL oldu.

MERAKLA BEKLENİYOR

Çivril Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yapan Niyazi VURAL, geçtiğimiz dönemlerde milletvekili adayı olmuştu.

Milletvekili adayı olduğu dönemde kendisi gibi aynı listede bulunan AKP Denizli Milletvekili ve grup başkan vekili Cahit ÖZKAN ile yaşadığı tartışma uzunca bir süre Çivril’in gündemini meşgul etmişti.

Denizli Milletvekili ve AKP Grup başkan vekili Cahit ÖZKAN’a “neden benim ilçemden aday oluyorsun. Başka yer yokmuy du? Oralara gitseydin” diyerek tartıştığı kamuoyunca biliniyor..

AKP’de üçe çıkan aday adaylarından hangisinin aday olacağı merakla bekleniyor..

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak