Son Dakika
16 Nisan 2019 Salı

MEHMET KALE: ADAY TESPİTİ HENÜZ YAPILMADI

29 Kasım 2018 Perşembe, 10:46

Çivril AKP’de aday adaylığı taktikleri devam ederken, AKP Çivril ilçe başkanı Mehmet KALE, Partimizde aday adaylığı devam ediyor. Hiç kimsenin adaylığı kesin değil. Veya kamuoyunda dolaşan dedikodularda olduğu gibi, hiçbir aday adayımız diğerinden önde değil. Dedi.

Kamuoyunda yönetim kurulunun bazı aday adayının yanında olduğu, onları alenen desteklediği konusunda iddialar olduğunu, bu konudaki düşüncesini sorduğumuzda, yönetim kurulumuzun hiçbir şekilde bir aday adayımızın  yanında olmadığını, her üç aday adayımıza da eşit mesafede olduğumuzun  bilinmesini isterim.

Yönetim kurulundaki bazı arkadaşlar, aday adaylarımızdan her hangi birisinin yanında görülmüş, onu destekliyor olmuş olabilir. Ama bu sadece o arkadaşın veya o arkadaşların  düşüncesidir. Yönetim kurulumuzu bağlamaz” Dedi…

 

NİYAZİ VURAL DENİZLİ GÜNDEMİNDE

 

AKP’den Çivril Belediye Başkan aday adayı olan Niyazi VURAL, Denizli basınının gündeminde.

DOĞRU HABER DENİZLİ haber sitesi, AKP’li Niyazi VURAL’IN 2014-2018 yılları arasında belediye meclisine katılım karnesini yayınladı.

28 Kasım 2018 Çarşamba günü Denizli Doğru haber sitesi, Çivril Belediye Başkan aday adayı Niyazi VURAL’ın, 2014-2018 yılları arasında yapılan toplam 117 meclis toplantısının sadece 44’üne katıldığını iddia etti.

Denizli Doğru Haber Sitesinin konuyla ilgili haberi şöyle:

 

 

MECLİS TOPLANTILARINDA YOK AMA “ADAY ADAYI”

 

Yerel seçim öncesinde AK Parti’de aday belirleme süreci tüm hızıyla devam ediyor. Aday seçilecek kişilerin halkın içinde ve çalışkanlıklarının ön planda tutulacağı sıklıkla vurgulanırken daha meclis toplantılarına bile katılmayanların kendisini “adaylığa” hazırlamaları birçok kesim tarafından sert tepkiyle karşılandı.

 

28 Kasım 2018 – 11:06

Yerel seçim öncesinde AK Parti’de aday belirleme süreci tüm hızıyla devam ediyor. Aday seçilecek kişilerin halkın içinde ve çalışkanlıklarının ön planda tutulacağı sıklıkla vurgulanırken daha meclis toplantılarına bile katılmayanların kendisini “adaylığa” hazırlamaları birçok kesim tarafından sert tepkiyle karşılandı. Bu tepkiyle karşılaşılan isimlerden biriside Ak Parti Çivril Belediye Başkan aday adayı Niyazi Vural oldu. Çivril AK Parti Belediye Başkanlığı için “aday adayı” olan Niyazi Vural’ın Belediye Meclis Üyesi olmasına rağmen birçok toplantıyı katılmadığı ortaya çıktı.

Bu duruma fark eden Çivril’in kanaat önderleri ve halk “Çivril’i yönetecek insanların çalışkan olup örnek olması gerekirken daha meclis toplantılarına bile katılmaktan aciz birisi nasıl aday adayı olur? Toplantıya bile katılmayan birisi nasıl Çivril’i yönetecek.

2014 yılından günümüze kadar 117 meclis toplantısı yapıldığı, Niyazi Vural’ın ise bu toplantılardan sadece 44’ne katıldığı ortaya çıktı.

 

Niyazi Vural’ın Bu Zamana Kadar Meclis Toplantılarındaki Yoklaması Şöyle:

2014’de  toplam “17” meclis toplantısı olmuş hiç birine katılmamış. 2015’de Çivril’de toplam “25” meclis toplantısı olmuş katıldığı toplantı sayısı sadece “5”

2016’da Çivril’de toplam “27” meclis toplantısı olmuş katıldığı toplantı sayısı sadece “13”

2017’de Çivril’de toplam “25” meclis toplantısı olmuş katıldığı toplantı sayısı sadece “14”

2018’de Çivril’de toplam “25” meclis toplantısı olmuş katıldığı toplantı sayısı sadece “12”

2014’den bu zamana kadar Mecliste117 toplantı olduğu, Niyazi Vural bu toplantılardan sadece 44’ne katıldığı ortaya çıktı…

 

 

 

 

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak