Son Dakika
21 Haziran 2019 Cuma

ZOLAN SEÇİM STARTINI ÇİVRİL’DEN VERDİ

28 Aralık 2018 Cuma, 08:33

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakının Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Osman ZOLAN, Çivril’de ziyaretlerde ve incelemelerde bulundu.

Çivril’de ilk defa İlçe Kaymakamı Armağan ÖNAL’ı ziyaret eden Osman ZOLAN, kaymakamlık makamında basına kısa bir görüntü verdikten sonra Kaymakam Armağan ÖNAL ile  basına kapalı olarak görüşmesini sürdürdü.

Osman ZOLAN’a ziyaretinde Çivril Belediye Başkanı Gürcan GÜVEN ve AKP Çivril İlçe Başkanı Mehmet KALE eşlik ettiler.

 

ZOLAN: SEÇİM İÇİN İLK ÇİVRİL’E GELDİK

Kaymakamlığı ziyaretinin ardından Çivril Belediyesini ziyaret eden Osman ZOLAN, burada yaptığı açıklamada “Seçim için ilk Çivril’e geldik. Çivril’in desteklerini bekliyorum.” Dedi.

Cumhur ittifakının büyükşehir belediye başkan adayı olan Denizli Büyükşehir Belediye başkanı Osman ZOLAN, Çivril Belediye başkanı Gürcan GÜVEN’i makamında ziyaret etti.

Osman ZOLAN, Çivril Belediye başkanı Gürcan GÜVEN’i ziyaretinde

“Çivril’e çok hizmet verdik. Kapalı spor salonu, yüzme havuzu, yollarımızı yaptık. Hepimizin sayesinde bütün ekibim ve halkımızın sayesinde gerçekleşti bunlar. Sularımızı fark ettiyseniz temizledik. Artık çaylarımız daha güzel oluyor.  Bakın Emirhisara yol yaptık ama sadece yol değil. Alt yapı çalışmasını da düzenledik. Ben de bilirdim  sadece yolları düzeltip iki tane spor aleti koymayı.

Amacımız size hizmet vermek. Ben olurum yada başkası olur hiç önemli değil.  Asıl amacımız hizmet vermek.  O yüzden  “ben” duygusundan vazgeçmeliyiz.     Düşünün. Allah korusun Bayrağımız düşse, sevemediğin insana  bile sarılırsınız.  Çünkü kaybetme korkusu var.

Osman ZOLAN’ın açıklamalarının ardından Çivril Belediye Başkanı Gürcan GÜVEN,”Çivril’i Çivril yapan AK PARTİ ve Osman ZOLAN’dır. Hepsinden Allah razı olsun” dedi.

 

 

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak