Son Dakika
23 Haziran 2019 Pazar

MECLİSTE ADAYLIK TARTIŞMASI

07 Ocak 2019 Pazartesi, 14:25

07 Ocak 2019 Pazartesi günü Şubat Ayı 1. Oturumunu gerçekleştiren Çivril Belediye Meclisinde gündem maddelerinin tamamlanmasının ardından   adaylık konusu ele alındı.

Gündem maddelerinin ardından Çivril Belediye Başkanı Gürcan GÜVEN   31 Mart yerel seçimlerinde AKP’nin Çivril Belediye Başkan adayı olan Niyazi VURAL’ı tebrik etti.

       Belediye Başkanı Gürcan GÜVEN şunları söyledi:

Pazar günü AK PARTİ’nin aday belirleme toplantısı vardı. Bu toplantıda Niyazi kardeşimiz AK PARTİ’nin adayı olarak belirlendi. Hayırlı uğurlu olsun.

Bu dönemki meclisimiz bereketli. Niyazi Bey, Türkan Hanım ve İsmail Abi olmak üzere 3 tane belediye başkan adayı çıkardı. Niyazi kardeşime   tekrar hayırlı uğurlu olsun diyorum. Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de kardeş olduğumuzu unutmayacağız.  Kaş-göz yarmadan inşallah güzel bir seçim geçireceğiz. Hizmette şahıslar değişebilir ama önemli olan Çivril kazansın.

NİYAZİ VURAL

Daha sonra AKP’den belediye başkan adayı olarak belirlenen Niyazi VURAL söz alarak şunları söyledi.

Değerli meclis üyesi arkadaşlarım. Sizlerle  5 yıldır görev yapıyoruz.

Denizli’nin büyükşehir olmasının ardından görev yapan ilk meclisiyiz ve Sayın Başkanım Sizde ilk belediye başkanısınız.

Esas  olan Çivril’in kazanması.  Şu ana kadar Çivril’e verdiğiniz hizmetlerden dolayı meclis üyesi arkadaşlarım adına ve şahsım adına hepsine teşekkür ediyorum.

Belediye olduğu tarihten itibaren    görev yapan tüm belediye başkanlarımdan Allah razı oldun.  Seçim sürecinin aday arkadaşlarımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Umarım güzel bir seçim olur. Dedi..

İYİ PARTİ

Daha sonra İYİ PARTİ belediye başkan adayı İsmail ÇORBACIOĞLU bir konuşma yaptı.

Bu konuşmalar veda konuşmaları gibi oldu.  Ama veda konuşmalarını daha sonra yaparız diye düşünüyorum.

2019 yılı Çivril’imize ve Ülkemize hayırlar getirsin istiyorum. 5 yıldır görev yaptığımız Gürcan GÜVEN’e Çivril’e yaptıklarından dolayı teşekkür ederim.

5 yıl içersinde ısrarla İlçemizin sorunlarını dile getirmeye çalıştık. Bunları, kimseleri kırmadan anlatmaya çalıştık. İnşallah 2019 Mart seçimlerinde halkımızın özgür iradesi sandığa yansır. İnşallah bu irade sonucu göreve gelen arkadaşımız Çivril’ iyi hizmetlerde bulunur. Niyazi arkadaşımıza da adaylığının hayırlara vesile olmasını dilerim…

 

 

 

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak