NİYAZİ VURAL: ÇALIŞAN GAZETECİLERİN GÜNÜ KUTLU OLSUN

10 Ocak 2019 Perşembe, 13:24

AKP Çivril Belediye Başkan adayı Niyazi VURAL, basınla bir araya geldi.

10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle Çivril’deki yerel basınla bir araya geldi.

Beraberinde AKP Kadın Kolları Başkanı Çiğdem ERTAŞL olduğu halde gazetecilerle sohbet eden Niyazi VURAL şunları söyledi:

Cahit ÖZKAN, kendi memleketi olmasından dolayı Çivril’le ilgili özel bir çalışma yaptırdığını düşünüyorum. Anket anlamında olsun, telefon anketleri gibi. Bunlarla ilgili daha derin bir araştırma yaptırdığını düşünüyorum. Tüm bunların sonucunda bize bu görev tebliğ edildi. Bizlerde seçimlerde Çivril’in kazanması için elimizden geleni yapacağız. Kazanmak için. Halkın beklentilerinin bu doğrultuda olduğu için aday oldum.

Meclis üyesi seçimleri çok denklemli olacak. Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Osman ZOLAN bu konuda müdahil olacak. Milletvekillerimiz ve biz. Birlikte karar alacağımız bir mekanizma oluşturacağız. Ön seçim vb. olmayacak. Meclis üyelerinde birincil kıstasımız ehliyetli oluşu. Yani ehil oluşunu göz önüne alacağız.

Adaylık aşamasında basınla bir araya gelişimizin ilk toplantısı bu. Belediye başkanı olduktan sonra da basınla en azından ayda bir toplanıp sizlerin bakış açınızdan Çivril’e bakmayı değerli kılacağız.

Bizleri kırmayıp davetimize katıldığınız için teşekkür ederim. Çalışan gazeteciler gününüz kutlu olsun dedi…

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak