Aussie slotssözün Çivril2015 copyrightmerkezi genelçıkardığımız sohbettensözün Çivril mhp’desessizliğin öncesiCasino blackjackvarlığınıeden ziyaret
Son Dakika
19 Mart 2019 Salı

ÇİVRİL MHP’DE NELER OLUYOR

11 Ocak 2019 Cuma, 14:46

MHP Çivril Belediye Başkan adayı Ergun ÇİFTÇİ.

Geçtiğimiz sayıda Ergun ÇİFTÇİ’ye Partiniz adaylığınızı çekerse tavrınız ne olacak? Sorusunu sormuştuk. Sayın ÇİFTÇİ bu soruya, Partimizden şu ana kadar gelişen bir durum yok. Partimiz “Çivril’de MHP’nin adayı olmayacak” kararı çıkarsa, elbette bizlerin bire düşüncesi olacak. Arkadaşlarımızla durum değerlendirmesi yapacağız. Bu değerlendirme karşısında düşüncemizi açıklayacağız” demişti.?

MHP’DE NELER OLACAK?

Beklenen oldu. MHP Genel merkezi AKP’nin aldığı karara uydu ve Denizli’de Çal ve Buldan ilçeleri dışındaki adaylarını çektiğini açıkladı.

Bunun üzerine MHP’nin Çivril Belediye başkan adayı Ergun ÇİFTÇİ ile görüştük.

Gazetemizi ziyaret eden Ergun ÇİFTÇİ, konuyla ilgili kamuoyunu aydınlatacak bir açıklamada bulunmadı.

Ancak, MHP’nin Çivirl Belediye başkan adayı Ergun ÇİFTÇİ ile yaptığımız sohbetten çıkardığımız sonuç şöyle:

Bu karardan MHP tabanı oldukça rahatsız. Özellikle AKP’nin adayının, kendilerine sıcak bakmadığını düşündükleri bir kişinin AKP’den aday edildiğini düşünüyorlar. Tepkilerinin temelinin de  bu olduğu izlenimi aldık.

Bu karar sonucunda MHP’lilerin toplantılar yaparak, gerekirse MHP il Başkanlığına ve MHP Genel Merkezine heyet göndererek durumu aktarıp çeşitli istişarelerde bulunacakları izlenimini edindik.

Kısacası Çivril MHP’de önümüzdeki günler çok şeylere gebe.

Şu anda MHP tabanı, alınan karara uymakla birlikte kendilerince önemli buldukları konularda rahatsızlıklarını üste organlara aktaracakları, bu aktarımdan çıkacak sonuçlara göre tavır belirleyecekleri anlaşılıyor.

Sözün özü Çivril MHP’de fırtına öncesi sessizliğin varlığını gözlemleyebiliyoruz.

Buradan çıkan sonuç:

ÇİVİRL MHP’DE HER ŞEY BİTMİŞ DEĞİL. Önümüzdeki günler çok şeylere gebe…

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak