Son Dakika
17 Ağustos 2019 Cumartesi

ZİYA YAMAN: YAŞLI VE BAKIMA MUHTAÇLAR HASSASİYETİMİZ

18 Ocak 2019 Cuma, 09:42

Şehitler Mahallesi muhtar adayı Ziya YAMAN, Mahallesinin eksiklerinin tespitlerini yaptıklarını, bu eksikliklerin giderilmesi konusunda İlçemizin yetkili organlarıyla uyum içersinde çalışarak sorunları çözeceklerini söyledi.

Mahallesinde Huzurevinin olmasının, yaşlılara ve bakıma muhtaç olan insanlara nasıl davranmamız konusunda bizlere önemli bir uyarı niteliğini taşıyor.

Yaşlılarımız bizim geleceğimizdir. Bizler, kendimize nasıl davranılmasını istiyor ve bekliyorsak, bizler de yaşlılarımıza öyle davranmalıyız.

 

Onun için  Mahallemizdeki YAŞLI VE BAKIMA MUHTAÇ İNSANLARIN TESPİTİ VE BAKIMLARI. Olmazsa olmazlarımız arasında.

 

         İnsana hizmetin en önemli faaliyet olacağını belirten Ziya YAMAN; Mahallelerinde Yaşlı ve bakıma muhtaç insanları tespit edip bakılmalarını sağlayacaklarını söyledi.

 YAMAN: “Devletin asli unsurlarından birisi insandır. Yerel Yönetimlerde temel hedef insanı yaşamak olmalıdır.Devlet bunun için vardır. Bizlerde görevimize geldiğimizde ;Mahallemizde yaşlı ve bakıma muhtaç insanlarımızı tespit edip bu insanlarımızı evde ve kişisel bakımları konusunda belediyelerle görüşüp bakılmalarını sağlayacağız.

 

Herkes emin olsun ki; Vatandaşa hizmette sınır tanımayacağız. Bizler bunun için varız”diye konuştu.

 

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak