Son Dakika
21 Mayıs 2019 Salı

BAŞKANDAN TEPKİ

09 Mart 2019 Cumartesi, 06:44

Çivril Belediye Başkanı Gürcan GÜVEN, hakkında söylenen iddialara yanıt verirken, tepkisini de dile getirdi.

Başkan GÜVEN, hakkında çıkarılan Konya’da hastane yaptı iddialarının asılsız olduğunu belirtip, sosyal medya hesabından tepkisini şöyle dile getirdi.

“DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM;

Son zamanlarda adıma yönelik kasıtlı birçok asılsız haber çıkarıldığını ve kamuoyunu etkilemeye çalışıldığını üzülerek görmekteyim.

Şahsımın Konya ilinde özel hastane aldığım ve bu hastanenin başına geçmek için aday gösterilmediğim iddaları ortaya atılmaktadır.

Benim Konya ile olan tek bağlantım Meram Tıp Fakültesinde okuyan evladımın olmasıdır. Buradaki evimde kiralıktır. Adaylık konusu ise sadece Parti büyüklerimizin takdiridir. Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin. Bugüne kadar hiçbir makam ve mevkide isteğim ve talebim olmadı.

En büyük makam, siz hemşehrilerimizin gönlündeki makamdır. Beni en çok üzen de bu dedikoduların çok uzaklardan gelmemesidir. Bu iftiraları atanlar iddialarını kanıtlayamazlarsa kendileri müfteridir. Bu alçaklara söyleyecek hiçbirşey bulamıyorum ve hepsini Allah’a havale ediyorum. Sevgi ve saygıyla kalın..”

YİNE ASILSIZ İDDİA

Son günlerde Çivril Belediye Başkanı Gürcan GÜVEN iler ilgili iddiaların sayısında çoğalma meydana geliyor. İşte onlardan birisi daha:

Gürcan GÜVEN GÖREVDEN ALINDI. Yerine Özkan AVCI atandı.

Gazetemizi arayıp bu iddiayı soranlara doğru yanıt vermek için başkan GÜVEN’i arayıp aynı soruyu kendisine yönelttiğimizde, sadece güldü ve

Artık o kadar iddialar üretiliyor ki, neredeyse beni bile inandıracaklar. Ben bunlara tek yanıt vermek istiyorum. Şahsımla ilgili iddialarla ilgili tarafımdan açıklama gelmedikçe inanılmamasının daha doğru olacağını düşünüyorum. Yoksa hepsini duyup ta yanıt verme durumum olmayabilir dedi…

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak