Son Dakika
21 Mayıs 2019 Salı

TARİHİN EN KISA MECLİS TOPLANTISI

09 Mart 2019 Cumartesi, 06:49

Çivril Belediyesinin Mart Ayı Meclis toplantısı, tarihinin en kısa meclis toplantısı oldu.

Çivril Belediye Başkanı Gürcan GÜVEN’in ve meclis üyelerinden bir çoğunun son toplantısı olan Mart Ayının meclis toplantısı kısa sürdü.

04 Mart 2019 Pazartesi günü yapılan Çivril Belediyesinin dönem sonu meclis toplantısında görüşülen 5 madde, 3,5 dakikada bitti.

Meclis toplantısının gündem dışı konuşmaları, gündem konuşmalarından fazla sürdü.

GÜNDEM DIŞI KONUŞMA YAPAN Belediye meclis üyesi ve Millet ittifakının kontenjan meclis adayı İsmail ÇORBACIOĞLU şunları söyledi:

“ 5 yıllık süre içersinde kişisel bir kırgınlık olduğunu düşünmüyorum. Buradaki tüm eleştirilerimiz ilçe menfaati doğrultusunda oldu. Bizleri buraya gönderen 60.000 insana layık olmaya çalıştık. Siyasetin benim için yoğun bir dönemi idi. Mensubu olduğum partiden 4 yıldır meclis üyeliği yapmaktayım. Daha sonra İYİ Partide1 yıldır meclis üyeliği yaptım. Bu süre içersinde görevimi en iyi bir şekilde yaptığıma inanıyorum. 15 yıl belediye başkanlığı deneyimim ile olsa gerek, mecliste fazla konuşanlardan, fazla söz alanlardan birisi idim. Teşekkür ederim.”

Daha sonra Belediye Başkanı Gürcan GÜVEN bir konuşma yaptı.

5 yıllık görev süremizde hep birlikte bu görevin altından kalkmaya çalıştık. Bundan sonrada göreve geleceklerin görevlerini en iyi bir şekilde yapacaklarına inancım tamdır.

Bu süre içersinde elbette eksilerimiz artılarımız oldu. Önemli olan, artılarımızın fazlaca olmasıydı.

Bu meclis, büyükşehirle birlikte büyükşehir yapılanmasını yaşadı. İlklerin unutulmayacağını düşünüyorum. Bu mecliste üstlendiği bu misyonuyla unutulmayacaktır.

Görevi bizlerden alacak kardeşlerimize başarılar diliyorum…

 

 

 

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak