Son Dakika
22 Haziran 2019 Cumartesi

DEPREM KORKUTTU

20 Mart 2019 Çarşamba, 13:12
DEPREM KORKUTTU

Merkez üssü Acıpayam olan deprem korkuttu. 20 Mart 2019 tarihinde sabah saat 9:30 sularında meydana gelen depremde can kaybının olmaması sevindirirken, bazı evlerin çöktü.

ZOLAN DEPREM BÖLGESİNDE

 

Acıpayam’da meydana gelen depremin ardından Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman ZOLAN, olay yerinde  incelemelerde bulundu. Denizli Büyükşehir Belediye başkanı ve başkan adayı olan ZOLAN can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu belirtti.

 

Deprem bölgesinde incelemelerde bulunan Başkan Osman ZOLAN, Denizli Valiliği, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Acıpayam Belediyesi ile birlikte İtfaiye, Kızılay, AFAD başta olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm kurumların deprem bölgesinde olduğunu belirten “Kriz masası oluşturuldu. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını giderme noktasında çalışmalara başlandı. Öncelikle vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyorum. Ufak tefek ayak burkulması gibi panik halinde yaşanan olumsuzluklar var ama ciddi bir yaralanma ve can kaybının olmaması bizi mutlu ediyor. Yıkılan, kullanılmayan kerpiç binalar var. İlçemizde ciddi boyutta bir hasar görünmüyor” dedi…

 

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak