Son Dakika
03 Haziran 2020 Çarşamba

NİYAZİ VURAL:  SPOR EVRENSELDİR

03 Mayıs 2019 Cuma, 05:46

 

 

Çivril Belediyesi, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı içerisinde okul sporları faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen müsabakalarda öğrenciler ödüllerini aldı.

02  Mayıs 2019 tarihinde Çivril Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen ödül törenine, Çivril Belediye Başkanı Niyazi VURAL, çok sayıda öğrenci ve öğretmen katıldı.

Öğrenciler futbol, futsal, güreş ve bilek güreşi karşılaşmalarında  ter döktü. 2385 öğrencinin katıldığı turnuvada dereceye giren 485 kişi ödüllerini aldı.

“Her insanın hayatında spor olmalı” diyen Çivril Belediye Başkanı Niyazi VURAL, “Geleceğimizin teminatı  gençlerimizin çocuklarımızın sporla ilgilenmeleri, yaşam biçimi haline getirmeleri için bize düşen ne varsa yapmaya hazırız.

Spor evrenseldir. Bizlerde spor yapan gençleri seviyoruz ve sporun her dalıyla ilgileneceğiz.  Okulda, bahçede her yerde spor yapmalıyız.

 

SPORUN DESTEKLENMESİ GEREKTİĞİNİ BİLİYORUZ.

Sporun her dalıyla ilgileneceğiz. Bu vesile ile spor dolu, sağlık dolu bir yaşamla başarılarınızın altına imza atmanızı diliyorum.

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı içerisinde düzenlenen bu etkinliğin hepimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” Dedi.

Öğrenciler Turnuvada Voleybol Küçük Kızlar, Voleybol Yıldız Kızlar, Voleybol Yıldız Erkekler, Voleybol Genç Kızlar, Voleybol Genç Erkekler, Futsal Küçük Kızlar, Futsal Küçük Erkekler, Futsal Yıldız Kızlar, Futsal Yıldız Erkekler, Futsal Genç Kızlar, Futsal Genç Erkekler, Futbol Küçük Erkekler, Futbol Yıldız Erkekler şeklinde gruplara ayrıldı…

 

 

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak