Son Dakika
27 Mayıs 2020 Çarşamba

ZİRAAT ODASINDAN İFTAR SOFRASI

15 Mayıs 2019 Çarşamba, 14:22

 

Çivril Ziraat Odası Başkanlığı, çiftçilere iftar verdi.

Çivril Ziraat Odasının çiftçilere yönelik iftar sofrası, 14 Mayıs Dünya çiftçiler günü gerçekleştirildi.

Ziraat Odasının iftar programına Çivril Kaymakamı Armağan ÖNAL,  muhtarlar, Ziraat Odası meclis üyelerinin yanı sıra, çiftçilerde katıldılar.

14 Mayıs 2019 Salı akşamı verilen iftar yemeğine, Çivril Belediye Başkanı Niyazi VURAL, belediyenin iftar etkinliğine katıldıktan sonra iştirak etti.

Çivril Ziraat Odasının iftar yemeğine katılan Belediye başkanı Niyazi VURAL, masaları tek tek gezerek iftara katılan vatandaşlarla kısa süreli sohbetler etti.

KUTLAMA MESAJI

14 Mayıs 1946 Uluslararası Tarım Üreticileri Federasyonu’nun kuruluş tarihidir. Bu kuruluşun kısa adı İFAB’ tır.

Uluslararası Tarım Üreticileri Federasyonu’nun kuruluş günü olan 14 Mayıs yalnız bizde değil kuruluşa üye bütün ülkelerde Dünya Çiftçiler Günü olarak kutlanmaktadır.

Çivril Ziraat Odası Başkanı Mehmet ÖZKUL, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Çivril Ziraat Odası Başkanı Mehmet ÖZKUL yayınladığı mesajda şunları söyledi:

“Tarlasında, bahçesinde, gece gündüz demeden çalışarak ailesine, evine ve Ülkemize üretimle destek veren çiftçilerimizin 14 Mayıs dünya çiftçiler günü kutlu olsun.

Geçtiğimiz yıllarda 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü nedeniyle etkinlikler düzenleyen Çivril Ziraat Odası, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de bir etkinlik düzenleyemedi.

Çivril Ziraat Odasının etkinlik düzenleyememesinin nedeni,  Ziraat Odaları Birliğinin Ankara’daki etkinliğinin aynı tarihlerde olması.

Çivril Ziraat Odası yetkilileri,  Ankara’daki etkinliğe katılmalarından dolayı Çivril’de bir etkinlik düzenlemediklerini belirttiler.

 

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak