Son Dakika
26 Mayıs 2020 Salı

BAŞKAN VURAL SEFA YILDIRIMI KABUL ETTİ

30 Mayıs 2019 Perşembe, 13:38

 

BİR ZİYARETTE GÜREŞ TAKIMINDAN

Çivril Belediye Başkanı Niyazi VURAL’ın ziyaretçileri sporcular oluyor.

Muğla’da düzenlenen 11-13 yaş grekoromen güreş, Türkiye Şampiyonası Grup maçlarında 3. Olan güreşçi,miz Mehmet Yiğit VURAL, Başkan VURAL’ı ziyaret etti.

Muğla’da düzenlenen 11-13 yaş grekoromen güreş Türkiye Şampiyonası Grup maçlarında 3. olarak, Türkiye Şampiyonası finallerine gitmeye hak kazanan Çivril Belediyesi güreş takımı sporcusu Mehmet Yiğit VURAL, Çivril Belediye Başkanı Niyazi VURAL’ı makamında ziyaret etti.

AVURPA ŞAMPİYONUNUN ZİYARETİ

 

50 Kilo bilek güreşi şampiyonasında Ülkemizi temsil eden ve Avrupa ikinciliğini elde eden Çivril İmam Hatip Lisesi öğrencisi Sefa YILDIRIM’ı Çivril Belediye Başkanı Niyazi VURAL makamında kabul etti.

24 Mayıs 2019 Cuma günü ATATÜRK anıtında toplanan Gençlik Spor Hizmetleri Müdürü Erkan DÜNDAR, Gençlik spor ilçe müdürü çalışanları, Çivril İmam Hatip Lisesi Müdürü Ziya KOCAKAPLAN liderliğinde Sefa yıldırım’ın okul arkadaşlarından bir grup, Avrupa ikincisi Sefa YILDIRIM ve ona bu başarılarında büyük katkıları olan hocasıyla birlikte ATATÜRK anıtı önünde toplanan grup, davul zurna eşliğinde Çivril Belediye Başkanını ziyaret için Belediye binasına doğru yürüdüler.

Çivril Belediye Başkanı Niyazi VURAL, Avrupa ikincisi Sefa YILDIRIM ve arkadaşlarını belediye binası önünde çiçeklerle karşıladı. Belediye önünde Avrupa ikincisi Sefa YILDIRIM’ı başarısından dolayı kutlayan ve hoş geldin diyen Başkan VURAL, YILDIRIM’a çiçek sundu ve makamına davet etti.

Avrupa bilek güreşi ikincisi olan Sefa YILDIRIM’ı makamında kabul eden başkan VURAL, yaptığı konuşmada; Yunanistan’da yapılan şampiyonada Ülkemizi ve Çivril’i en güzel şekilde temsil ettiler. Aldıkları madalyalarla da bizleri gururlandırdılar. Bileğinize, elinize kolunuza sağlık. Çok teşekkür ediyoruz. Başarılarınızın devamını, yeni şampiyonalarda bizleri daha fazla gururlandırmanızı temenni ediyorum” Dedi.

Daha sonra  Avrupa Bilek Güreşi şampiyonasında Ülkemize ve Çivril’imize gümüş madalya kazandıran Sefa YILDIRIMA ödüller verdi.

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak