Son Dakika
27 Mayıs 2020 Çarşamba

POLİSLER KURTARDI   

30 Mayıs 2019 Perşembe, 13:45
 

   Genç kız intihar teşebbüsünde bulundu.

       29 Mayıs Çarşamba günü sabah saatlerinde, Çivril eski öğretmenevi binasının terasına çıkarak intihar etmek isteyen Fatma G. (18) isimli genç kız Polis ekiplerinin çabaları ile intihardan vazgeçirildi.

Çivril’de 23 Nisan Parkında bulunan binaya çıkan bir kişi intihara teşebbüs etti. Çivril’e 15 gün önce geldiği belirlenen kişinin bunalıma girdiği için intihara kalkıştığı iddia edildi.

 

İddiaya göre, 15 gün önce erkek arkadaşıyla Çivril’e gelen F. G., erkek arkadaşının kendisini aldatarak kullandığını ve tecavüz ettiğini iddia ederek intihara girişiminde bulundu.

Öğretmen evi binasının terasına çıkıp jiletle bileklerini keserek intihar etmek isteyen F.G., olay yerine gelen polis ekiplerinin çabaları ile intihardan vazgeçirildi.

 

Atlamak üzereyken polisin kolundan tutarak balkona çektiği F. G., 112 ambulansı ile Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesine kaldırıldı. İntihar girişiminde bulunan F. G.’nin İzmir Yetiştirme yurdunda yaşadığı ve erkek arkadaşıyla 15 gün önce Çivril’e geldiği iddia edildi.

 

Olay ile ilgili soruşturma sürüyor…

 

 

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak