Son Dakika
21 Eylül 2019 Cumartesi

BAYRAMLAŞMADA YENİ BELEDİYE HİZMET BİNASI MESAJI

06 Haziran 2019 Perşembe, 07:56

 

Çivril Belediye Başkanı Niyazi VURAL, Ramazan Bayramlaşmasında yeni hizmet binası yapılacağının mesajını verdi.

Başkan VURAL, Bayramın üçüncü günü olan 6 Haziran 2019 Perşembe günü Belediye binasında bayramlaşma gerçekleştirdi. Bayramlaşmada yaptığı konuşmada hizmet binasının yetersizliğinden söz eden başkan VURAL, yeni binanın gerekliliğine vurgu yaptı.

Başkan VURAL Belediyedeki bayramlaşmada şunları söyledi.

Bayramlar hem kültürümüzde, hem de dinimizde çok önemli yere sahip olan özel günlerdir. Biz bayramları bir dönüm noktası olarak görüyoruz. Bayramlar birlik ve beraberliğin, kardeşliğin en yoğun yaşandığı dönemlerdir. Eşler-dostlar birbirlerini düğünlerde, derneklerde ve bayramlarda görüyorlar.

Bizim böyle günler için mekanda bir sıkıntımız var. Daha geniş mekanlarda bu bayramlaşmaları yapsak. Daha güzel bir hizmet binamız olsa..

Bir çok kişi “bu merdivenlerden çıkamıyoruz. Makama gelemiyoruz” diye serzenişte bulunuyor. İnşallah önümüzdeki günlerde güzel hizmet binalarımızda bayramlaşmalarımızı gerçekleştiririz. Bu mekan sıkıntısından dolayı sizlerden özür dileriz. Ama esas olan gönül birliğidir. Diyerek belediye hizmet binasının yetersizliğinden söz ederek yeni bina yapılmasının mesajını vermiş oldu…

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak