ÇİVRİL CHP DE KONGRE STARTI VERİLDİ

13 Eylül 2019 Cuma, 07:45

 

CHP Çivril İlçe örgütünde kongre startı verildi.

Yaklaşan kongre öncesi Çivril CHP örgütünde hareketli günler başladı.

İlçe Başkanı Ömer KÖSEOĞLU’nun belediye başkan adaylığı nedeniyle istifa ettiği CHP Çivril içler başkanlığı görevine önce Bedri ATAÇ, daha sonra da Uğur BAYRAM getirilmişti.

Uğur BAYRAM’ın da istifasının Ardından CHP ilçe başkanlığına getirilen Serkan SEYHAN, partiyi kongreye götürecek.

CHP Çivril İlçe Başkan adaylığı için üç ismin adı geçerken, bunlardan bişrisi olan Emekli Tuğgenmeral Ünal KARAOSMANOĞLU adaylığını açıkladı.

Emekli Paşa Ünal KARAOSMANOĞLU, yapılan toplantıların ardından arkadaşlarının kendisinin aday olmasını istediğini belirterek adaylığını açıkladı.

12 Eylül 2019 Perşembe akşamı yapılan toplantı sonucu  CHP Çivril İlçe Başkanlığına adaylığını ilk açıklayan Ünal KARAOSMANOĞLU, konuşmasında şunları söyledi

“Çivril İlçe Örgütünde, parti tabanımızın  birlik be bütünlüğümüzü sağlamak adına çıktığımız yoldaki çalışmalarımız son haftalarda sonuçlanma aşamasına geldi. Bu bağlamda yaptığımız toplantıların sonucu olan bugünkü toplantıda her mahalleden arkadaşlarımızın katılımıyla birlik ve bütünlüğümüzü sağlayacak, daha yeni kazanımlar sağlayacak bir yol haritasında mesafe almak için benim ismim üzerinde mutabık kalındığı için bugün ilçe başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Ancak il yönetimimizin ve Genel Merkezimizin usul ve esaslarına göre bu açıklamayı ileriki günlerde tekrar yapabiliriz.”

Ünal PAŞA’nın adaylığını açıklamasının ardından ileriki günlerde diğer adaylarında adaylıklarını açıklaması bekleniyor…

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak