Son Dakika
09 Ağustos 2020 Pazar

İYİ PARTİ DENİZLİ İL YÖNETİMİ ÇİVRİL’DE

07 Kasım 2019 Perşembe, 15:03

 

İYİ Parti Denizli İl Yönetimi Çivril’i ziyaret etti.

İyi Parti Denizli İl Başkanı Hasan AKGÜN liderliğindeki Denizli il yönetimi, İyi Parti Çivril İlçe yönetimini ziyaret etti.

İyi Parti İl Başkanı Hasan Akgün, BERABERİNDE İlçe Başkanı Celal TORT olmak üzere CHP Çivril İlçe yönetimini ziyaret etti.

İyi Parti heyetini CHP ilçe başkanı Serkan SEYHAN ve arkadaşları kapıda karşıladı.

İyiş Parti İl Başkanı Hasan AKGÜN CHP’yi ziyaretinde ittifakın önemine değinerek, bizlerin ittifakı bugünlük-yarınlık değildir. Bizler ayrı kurumlar, ayrı düşünceye sahip partiler olsakta bir arada yaşamayı öğrenmek durumundayız. İşte ittifakımız bize bunu öğretiyor. Bu ittifakımızın sorunsuz ilerlemesi, gelecek yerel seçimlerde Denizli’nin, Çivril’in Millet ittifakı tarafından yönetilmesi anlamına gelecektir dedi.

CHP’deki söyleşi ve fikir alış verişinin ardından İyi  Parti heyeti kendi binalarına geçtiler.

İlçe başkanı Celal TORT partili arkadaşlarına ve il başkanına “İlçemizi ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Denizli sayenizde bir ivme yakalayacaktır. İlçemize hoş geldiniz” Dedi ve sözü kendiside Çivril’li olan İl Başkanı Hasan AKGÜN’e verdi.

Hasan AKGÜN partililerine “ Burası benim evim. Ama şu anda konuğuz ve bizleri ağırlamanızdan dolayı sizlere teşekkür ederim. Her ne kadar yerel yönetimi alamamış olsakta, meclisteki arkadaşlarımızın sayesinde Çivril ‘in sorunlarını yine Çivril’in evladı olan vekilimiz Yasin ÖZTÜRK ile Meclisin ve Ülkenin gündemine taşıyabiliyoruz.

Çivril, Denizli’nin bir çok ilçesinden daha fazla başarılı olmak zorunda. Bunun da sebebi biziz. Çünkü İyi >Parti il başkanı Çivril’li. İyi Parti Denizli milletvekili Çivril’li. Bu durumda başarma konusunda sizin durumunuzu biraz sıkıntıya düşürüyor.

Onun için ilçelerde en yüksek sayıda üyenin Çivril’den olması lazım. En fazla çalışmanın yine Çivril’de olması lazım. İşte bu sorumluluklar sizlerin üzerinizde bir vebaldir.

Ama ben rahatım. Sizlere inanıyorum. En büyük fedakarlığı sizlerin göstereceğinizden ve çalışacağınızdan eminim.

Artık siyaset farklı bir kulvara girdi. CHP ile ittifaka girdik. Malumunuz. Yerelde ve Genelde ittifakımız var. Bu devam da edecek. Bununla ilgili; yani ittifakla ilgili yerelde siz Çivril yönetimimize büyük görevler düşüyor. Bu süreç kolay değil. Küçük farklılıklarımızdan yararlanmak isteyecekler her zaman vardır. Bu küçük farklılıklarda birilerinin oyununa gelmemeliyiz.

Çivril Belediye Meclisinde İyi Partili  3 arkadaşımız var. CHP’li 7 arkadaşımız var. Ben olaya 3 ve 7 olarak bakmıyorum. Belediye mecliste 10 arkadaşımız var olarak bakıyorum.

Bu birlikteliği ve ittifakı bölgemizde en iyi özümseyip uygulayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımızdır. Sayın Özlem ÇERÇİOĞLU ittifakın nasıl yürütülmesi gerektiği konusunda hepimize ders vermektedir. Bizlerde aynı hassasiyetle adımlarımızı atarak yerel ve genel seçimlere şimdiden hazırlanmalıyız” Dedi..

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak