Son Dakika
06 Ağustos 2020 Perşembe

ÇİVRİL  YENİ BİR OKULA KAVUŞUYOR

05 Aralık 2019 Perşembe, 10:24

 

Aralık ayı meclis toplantısı tamamlandı.

Çivril Belediyesi’nin 2019 Yılının son toplantısı olan Aralık ayı meclis toplantısı her zaman olduğu gibi yine her ayın ilk Pazartesi günü başladı.

Çivril Belediyesi’nin Aralık Ayı meclis toplantısında göze batan konulardan bazıları şöyle:

Daha önceki; yani  Kasım Ayı meclis toplantısında Gürpınar akaryakıt istasyonunun satışının gündeme alınması kararı alınmıştı. Aralık Ayı meclis meclis toplantısında ise,  Gürpınar akaryakıt istasyonu yerinin satışı gündemden oybirliği ile düşürüldü.

YENİ MUHASEBE MÜDÜRÜ

Ayrıca Çivril Belediyesinin yeni muhasebe müdürü de netleşmiş oldu.

Çivril Belediyesine, Denizli’den Zabıta Müdürü kadrosuyla gelen Ercan KOÇAK, yapılan görevlendirme ile muhasebe Müdürlüğü görevini yürütecek.

Çivril Belediyesinin muhasebe müdürlüğü görevini, aynı zamanda kültür müdürlüğü görevini de yürüten Ramazan AYDIN üstlenmişti.

Çivril Belediyesi’nin Aralık Ayı meclis toplantısında Çivril’de lavanta bahçesi oluşturmak için belirli bir yerin kiralanması kararı alındı.

İzmir’de yaşayan hayırsever iş insanı Kemal PEKER Çivril’e okul yapacak.

Çivril Belediye Başkanlığı, İzmir’de yaşayan ve aslen Çivril’li olan hayırsever iş insanı Kemal PEKER’in okul yapma talebini değerlendirerek, yaptığı çalışmayı meclis gündemine getirdi.

Hayırsever iş insanının okul yapmak için gerekli prosedürlerin yapılması talebi üzerine harekete geçen Çivril Belediyesi, Aralık Ayı meclis toplantısında okul yapım için gerekli düzenlemeyi yapma kararı aldı.

Hayırsever iş insanımız Merhum Kadir KAM EROĞLUNU yitirdikten sonra bir başka hayırseverimizin okul yapma talebi, Çivril’de bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Kemal PEKER isimli hayırsever iş insanımızın yapacağı okulun yeri, Çivril Endüstri Meslek Lisesinin yanı olacak olup, yapımı tamamlanacak olan okul, Çıraklık Eğitim Merkezi (mesleki eğitim merkezi) olarak hizmet verecek…

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak