Son Dakika
07 Ağustos 2020 Cuma

VETERİNERLER TOPLANDI

05 Aralık 2019 Perşembe, 13:55

 

Denizli Veteriner Hekimler Odası ve YK tarafından düzenlenen eğitim programı ile Çivril İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Çivril serbest veteriner hekimlik yapan veterinerlere eğitim verildi Çivril İlçe Halk Kütüphanesi Toplantı Salonunda başlayan eğitime eğitimde Çiftlik hayvanlarında güncel teşhis ve tedavi yöntemleri ile ilgili olarak Profesör Doktor Servet BADEMKIRAN ve Profesör Doktor Hasan İÇEN eğitim verdi.

Çivril İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından hazırlanan Çiftlik hayvanlarında güncel teşhis ve tedavi yöntemleri konulu eğitim, 2 Aralık 2019 tarihinde Çivril 75. yıl Halk Kütüphanesi seminer salonunda başladı.

Toplantının amacı, çiftlik hayvanlarında güncel teşhis ve tedavi yöntemleri konulu eğitim projesi.

Çivril İlçe Müdürü Sayın Ahmet KOCAKAPLAN, proje kapsamında yapılan seminer ile ilgili konuşmasında şunları söyledi:

“Veterinerlik Fakültesi öğretim üyelerinden veteriner Doğum ve jinekoloji Uzmanı Profesör Doktor Servet BADEMKIRAN ile veteriner iç hastalıkları uzmanı sayım Profesör Doktor Hasan İÇEL’in katılımları  ile başlayan eğitimde, mevcut bilgilerin paylaşılması, zamandan tasarruf edilmesi, pratik ve yenilikçi teşhis ve tedavi yöntemlerinin ortaya çıkması mümkün olmuştur.

Önümüzdeki senelerde bu tarz Seminerler ve toplantıların düzenlenmesi ile hem özel klinisyen hem de resmi veteriner hekim olarak görev yapan meslektaşlarımızın çalışma alanlarındaki etkinlikleri bu şekilde daha da güçlenmiş olacaktır.

Hayvan sağlığında daha profesyonel CV Daha güncel Teşhis Tedavi koruyucu hekimlik hizmetlerimiz için ilçe müdürlüğümüz ve Denizli veteriner hekimleri odası ile güney Ege Kalkınma Ajansı’nın 2019 yılı 5. dönem teknik destek programı kapsamında Çivril 75. yıl halk kütüphanesinde 2 3 ve 4 aralık 2019 tarihlerinde Profesör Doktor Servet BADEMKIRAN Profesör Doktor Hasan İÇEN tarafından ilçemiz resmi ve serbest veteriner hekimlerine Çiftlik hayvanlarında güncel teşhis ve tedavi yöntemleri konulu eğitim verildi eğitim seminerimiz e katılan tüm veterinerlik illerimize ve projede Emeği geçen tüm personelimize ve değerli hocalarımıza teşekkür ederiz eğitim-sen illerimizin sonunda bizleri onurlandıran ve hocalarımıza plaket takdim eden Sayın kanımız Niyazi Vural da teşekkür ederiz dedi”

Seminerin sonucunda Çivril Belediye Başkanı Niyazi VURAL, veterinerlere eğitim veren her iki profesöre teşekkür plaketi takdim edip hatıra fotoğrafı çektirdiler…

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak