Son Dakika
27 Mart 2020 Cuma

İSTİFA MI, GÖREVDEN ALINMA MI?

09 Aralık 2019 Pazartesi, 06:37

 

AKP Çivril İlçe Başkanı Mehmet KALE, Parti ilçe başkanlığından istifa ettiğini duyurdu.

İstifa ettiğini sosyal medyadan yaptığı açıklama ile duyuran KALE, “kongre sürecinde yeni yapılanmanın sürdürülmesinin daha etik olduğu düşüncesiyle müsaade istedim.

05.12.2019 tarihi itibari ile Ak Parti Çivril ilçe başkanlığından istifa etmiş bulunmaktayım. Görev sürem boyunca yanımda hissettiğim tüm teşkilatımıza, ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları teşkilatımızın her bir bireyine ve Çivril halkına teşekkürü bir borç biliyorum” Dedi.

 

İSTİFA MI, GÖREVDEN ALINMA MI?

AKP Çivril İlçe Başkanı Mehmet KALE her ne kadar kendisinin istifa ettiğini açıklasa da Kamuoyu bu istifaya kuşkuyla bakıyor.

Kamuoyununu istifaya kuşkuyla bakmasının nedeni, Mehmet Kale ile birlikte aynı anda üç ayrı ilçe başkanlarının istifa ettiğini duyulması

 

Denizli genelinde AKP ilçe başkanlığından istifa ettikleri belirtilen ilkeler ve ilçe başkanları şunlar

 

AKP Bozkurt İlçe Başkanı Tolga YANAL,

Serinhisar İlçe Başkanı Ali ÖZCAN

Güney İlçe Başkanı Celal ÖZGÜLEN

Çivril İlçe Başkanı Mehmet KALE..

AKP’li çevreler  aynı anda Bozkurt, Serinhisar, Güney ve Çivril ilçe başkanlarının sözleşmişçesine birlikte istifa etmelerini mümkün görmüyor.

Denizli ilçelerinden 4 ilçe başkanının aynı anda istifa ettiği haberinin yayılması, bu ilçe başkanlarının istifadan çok, görevden alındığı izlenimi yaratıyor diyorlar…

AKP çevrelerinde sorulan soru şu:

İSTİFA MI, GÖREVDEN ALINMA MI?

 

 

 

 

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak