Son Dakika
23 Mart 2020 Pazartesi

CHP ÇİVRİL İLÇE ÖRGÜTÜNDE DEVİR TESLİM

03 Ocak 2020 Cuma, 09:54

 

29 Aralık 2019 pazar günü yapılan CHP’nin ilçe kongresinde başkanlığa seçilen Ünal KARAOSMANOĞLU mazbatasını aldıktan sonra parti binasında görevi devraldı.

CHP ilçe başkanı Serkan SEYHAN’ın babasının rahatsızlığından dolayı katılamadığı devir teslim töreninde eski yönetim adına KARAOSMANOĞLU’na görevi devreden İlhami DURMAZ “yaklaşık 2 aydır yapılan çalışmalar sonucunda nihayet kongremizi gerçekleştirdik.

Gerçekleşen kongrede yönetimi ile birlikte delegelerimizin oyları ile görevi devralan veya bir başka deyişle İlçe Başkanlığına seçilen Ünal KARAOSMANOĞLU’na görevi devir ediyor ve başarılar diliyorum” dedi

CHP’nin yeni ilçe başkanı KARAOSMANOĞLU yaptığı kısa konuşmada ilk toplantılarını yapıp görev dağılımını gerçekleştireceklerini, yer sorunlarını görüşeceklerini ve son olarak belediye meclis üyeleri ile bir toplantı yapacaklarını söyledi.

“Devir teslim törenine katılan kalabalık Partililerin huzurunda ise Ünal Karaosmanoğlu şunları söyledi devir teslimi partilerimizin huzurunda yapmaktan ve bu görevi sizden devir almaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Bildiğiniz üzere genel merkezimizin direktifleri doğrultusunda önce delege seçimlerimiz, daha sonra ilçe kongremiz yapıldı. Ülkemizde ve Denizlimizde ilçe kongreleri halen devam etmektedir. Bu kapsamda demokrasinin gereği kongremizi 29 Aralık 2019 pazar günü coşku ile tamamladık. Bugün de İlhami kardeşimiz yeni seçilen yönetime görevi devrediyor.

Önceki dönem ilçe başkanımız olan Sayın Serkan SEYHAN’ın babasının ameliyatından dolayı Burada bulunamamasına üzüldüğümüzü ve babasına acil şifalar dilediğimizi belirtmek isterim. ilçe kongrelerimizin tamamlanmasından sonra il kongremizi gerçekleştireceğiz. Daha sonra Genel Başkanımızı seçmek için büyük kurultayda sizler adına oyumuzu kullanacağız.

Görevi devir aldığımız olan bugün yani 3 Ocak 2020 tarihinde saat 15’00 da yönetim kurulu üyeleri ile toplanarak görev dağılımımızı gerçekleştireceğiz. Daha sonra 6 Ocak 2020 Pazartesi günü ise saat 11:00 da Çivril Belediyesi meclis üyesi arkadaşlarımızla toplantı yapıp değerlendirmeler yapacağız. Çünkü onların aynı tarihte öğleden sonra saat 14’00 da meclis toplantıları var.

Akabinde yine yönetim olarak toplanarak örgütlenme ve mekan konusunda kongrede söylediklerimiz konularla ilgili çalışmalarımızı başlatacağız.

Bugüne kadar CHP Çivril ilçe örgütüne başkanlık etmiş olan ve bu dünyadan ebediyete göç etmiş tüm başkanlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Sağ olan başkanlarımıza da çok çok teşekkür ediyoruz.

Artık seçim bitmiştir. Bundan sonra partimiz vardır. Partimizin tüzüğü vardır. Partimizin değerleri vardır. Hepimiz Partimizin tüzüğü, değerleri doğrultusunda gayret göstereceğiz.

Bunun için elimizden gelen gayreti hep birlikte göstereceğiz ve belirlenen hedeflere hep birlikte yürüyeceğiz. Bu vesileyle bugün devir teslim törenine geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum”

CHP’nin ye ni ilçe Başkanı Ünal KARAOSMANOĞLU’nun konuşmasının ardından kalabalık partili topluluğu sohbet etmeye başladı…

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak