Son Dakika
23 Mart 2020 Pazartesi

CHP’DEN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ

11 Ocak 2020 Cumartesi, 06:01

 

CHP Çivril İlçe örgütü, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle Gazetemizi ziyaret etti.,

CHP Çivril İlçe Başkanı Ünal KARAOSMANOĞLU, beraberinde yönetim kurulu ve belediye meclis üyelerinden oluşan bir heyetle ÇİVRİLİN SESİ GAZETESİNİ ziyaret etti.

CHP Çivril İlçe başkanı Ünal KARAOSMANOĞLU ve beraberindeki heyet, çalışan gazeteciler günümüzü kutlayıp bizlere çiçek verdi ve birlikte pasta kestik.

CHP İlçe başkanı Ünal KARAOSMANOĞLU ve beraberindeki heyet ile göreve gelmelerinden dolayı kendilerini kutlayıp, Çivril ile ilgili konuları görüştük.

Başkan KARAOSMANOĞLU, kendileri ve yönetimleri için 29 Aralık’ın milat olduğunu, göreve geldikleri andan itibaren yeni bir anlayışla çalışmaya başladıklarını belirterek, “Çivril de ilk defa bir partinin yönetimi kendisi dışında 60 kişilik bir danışma kurulu oluşturdu. Bu kurulun oluşumu oluşumunu tamamladık. Partimizle ilgili önemli bulduğumuz konular hakkında bu kurula sık sık danışacağız ve yol haritamızı buna göre belirleyeceğiz. Yerel politikalar konusunda elbette önerilerimiz ve Çivril Belediye Başkanı Niyazi VURAL’ın çalışmalarında gördüğünüz eksiklikler konusunda eleştirilerimiz olacaktı. Ancak, bir konu hakkında çok hassasız. Bu da başta sayın Niyazi VURAL olmak üzere hiç ama hiç kimsenin kişisel haklarına saldırı, müdahale gibi bir anlayışımız olmayacak. Siyaseti düzeyli olarak götürmek,  Çivril’in yararına olacak sorunlara parmak basmak için göreve geldik. Çalışmalarımızı da bu noktada sürdüreceğiz” dedi.

Yapılan sıcak sohbetin sonunda CHP Çivril İlçe Başkanı Ünal KARAOSMANOĞLU başkanlığındaki heyet çalışma ofisimizden ayrıldı.

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak