ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

17 Ocak 2020 Cuma, 07:19
ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ile Çivril Belediyesi’nin ortaklaşa organize ettiği voleybol turnuvası sona erdi şampiyonlar belli oldu voleybol turnuvası bayanlar kurumlar ve Mali takımlar olarak 3 kategoride gerçekleştirildi 3 kategoride gerçekleşen voleybol turnuvasının final karşılaşmaları 16 Ocak 2020 Perşembe akşamı Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kapalı spor salonunu tıklım tıklım dolduran seyircilerin yanısıra final karşılaşmalarını yeşil Çivril Belediyespor başkanı Çivril Gençlik Spor İlçe Müdürü, Çal gençlik spor ilçe müdürü,Denizli İl Gençlik Spor İlçe Müdürü Ahmet İBANOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Çivril Esnaf Odası Başkanı, Jandarma Bölük Komutanı  veKYK Müdürü izlediler.

İlk karşılaşma Pamukkale voleybol ile komimiçeler  takımları arasında idi.

Bayanlar gurubunun final karşılaşması,sakin bir ortamda geçti ve KOMİMİÇELER takımı bayanlar gurubunun ŞAMPİYONU oldular.

turnuvanın 2 final karşılaşması  ise kurumlar arası takımlarının finali idi.

Emirhisar İlkokulu ile Çivril Jandarma Komutanlığı’nın karşılaşması heyecanlıydı.  Bu karşılaşmayı da Çivril Jandarma Bölük Komutanlığı kazanarak kurumlar kategorisinin şampiyonu oldu.

Son karşılaşma, gecenin en heyecanlı ve en kaliteli voleybolun oynadığı karşılaşma oldu.

Mahalli gruptaki karşılaşmanın aktörleri Çivril Ülkü Ocakları ile Çalgarası arasındaydı.

Denk kuvvetlerin mücadelesi şeklinde geçen Çal garası ile Ülkü ocakları arasındaki voleybol finali 5 set üzerinden oynandı. Her seti diğerinden daha heyecanlı ve daha iddialı olan final karşılaşmasını Çal garası, 2 oyuncusunun tecrübesiyle kazandı.Böylece 2019/2020 yılının voleybol turnuvasının mahalli grubu’nun şampiyonu da ÇALGARASI OLMUŞ OLDU

Karşılaşmalarının sona erip dereceye giren takımların belli olmasından sonra sıra ödül törenine geldi.  Dereceye giren takımlara ödüllerini Çivril ilçe gençlik spor müdürü çal ilçe gençlik spor müdürü Çivril İlçe Milli Eğitim Müdürü yeşil Çivril Belediyespor Kulübü Başkanı Jandarma Bölük Komutanlığı KYK müdürü il spor Müdürü Ahmet İBANOĞLU ve Çivril Belediye Başkanı verdiler.

Ödül töreninden sonra bir konuşma yapan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural

Karşılaşmaların Hepsi birbirinden güzel birbirinden kaliteli idi. Hele son karşılaşma olan ülkü ocakları ile Çal garası arasındaki final karşılaşması bizlere Eczacıbaşı ile Vakıfbank Arassındaki mücadeleleri anımsattı. BU zevkli karşılaşmaları bizlere izleten oyuncularımızı tebrik ediyorum. Önümüzdeki günlerde de bu etkinliklere devam edeceğiz.

Geçen yıl Çal İlçemizdeki turnuvada Çivril’in Menteş takımı kupayı Çivril’e getirmişti. Bu sene de Çivril’deki turnuvanın kupasını, Çal garası takımı kazanarak Çal İlçemize götürmektedir. Hayırlı uğurlu olsun. Sağ olun, var olun. Tebrik ediyoruz.

Bu turnuvanın başarışlı bir şekilde yürütülmesini sağlayan; turnuva süresince özveri ile çalışan başta ilçe spor Müdürümüze, personeline ve belediye personelimize teşekkür ederim” Dedi…

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak