Son Dakika
29 Haziran 2020 Pazartesi

ŞAMPİYON ÇARŞAMBA GÜNÜ GELİYOR

18 Şubat 2020 Salı, 18:48

program değişti. Şampiyon ÇARŞAMBA GÜNÜ ÇİVRİL’DE

Perşembe günü baba ocağı olan Çivril’e geleceği söylenen Avrupa şampiyonu güreşçimizin Çivril’e gelişi Çarşamba günü(yarın).

Şampiyon güreşçimiz için 19 Şubat 2020 Çarşamba günü saat 16:00’da Atatürk anıtı önünde tören yapılacak…

92 Kilo serbest güreşte Avrupa şampiyonasında Ülkemize ve Çivril’e altın madalya kazandıran şampiyon güreşçimiz Süleyman KAHRAMAN baba ocağına geliyor.

Geçtiğimiz günlerde Avrupa’da yapılan güreş turnuvasında 92 kiloda altın madalyayı ülkemize ve Çivril’e getiren Çivrilli güreşçi Süleyman KARADENİZ Baba ocağına geliyor.

19 Şubat 2020 Çarşambagünü Çivril’e gelecek olan Süleyman KARADENİZ önce Denizli valisini ziyaret edecek, Denizli Valisi il spor müdürlüğü ziyaretinin ardından aynı gün öğleden sonra Çivril’e gelecek. Şampiyon Süleyman KARADENİZ Çin Cumhuriyet meydanında Atatürk anıtı önünde karşılama töreni yapılması bekleniyor.

DESTEK VERİLECEK Mİ

Bundan önceki güreş şampiyonalarında veya sporda alınan şampiyonluklarda  sporculara maddi destek vermek Çivril’in geleneksel özelliklerinden birisiydi. Bakalım bu geleneksel anlayış devam ediyor mu?

Avrupa şampiyonu Süleyman KARADENİZ’in Çivril’e gelmesi ile birlikte spor severler ve yardım severler başarıyı ödüllendireceklermi?

ÖDÜL, BAŞARININ İTİCİ GÜCÜDÜR

Süleyman KARADENİZ’in Avrupa şampiyonu olması ilçemizde  güreş sporu ile  uğraşan çocuklarımızı teşvik anlamında önemli bir unsur olsa gerek.

Hele hele başarının ödüllendirildiğinin görülmesinin, sporcularımız üzerinde  ayrı bir doping etkisi olacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle nasıl başarısızlıkta ceza usulü kullanılıyorsa, başarıda da ödül unsurunun kullanılması son derece doğaldır.

 

 

 

 

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak