çivrilinsesi gazetesi
14 Mart 2020
0 YORUM
58 OKUNMA

ERGUN ÇİFTÇİ İYİ PARETİDE

 

Ergün ÇİFTÇİ İyi Parti saflarına katıldı.

Daha önceki dönemlerde MHP Çivril İlçe Başkanlığı görevlerinde bulunan ve son olarak da 31 Mart yerel seçimlerinde bağımsız belediye başkanı adayı olarak hatırı sayılır oy alan Ergün ÇİFTÇİ, İyi Parti saflarına katıldı.

14 Mart 2020 Cumartesi günü Vali Recep YAZICIOĞLU konferans salonundaki İyi Parti kongresinde bir konuşma yapan Denizli milletvekili Yasin ÖZTÜRK, konuşması esnasında sözü Ergun ÇİFTÇİ’ye getirerek onu kürsüye davet etti.

Yasin ÖZTÜRK Ergün ÇİFTÇİ’yi  İyi Partili yapan rozeti takmadan önce şunları söyledi;

“Değerli konuklar hoş geldiniz. Bu salon bizler için anılarla dolu.

Aralık 2014. Çivril’ilimiz bir kongre yarışına sahne olmuştu. O gün için siyasi bir rakip ama hiçbir zaman dostluğumuzu, arkadaşlığımızı ve saygımızı bozmadan bugüne kadar geldik. Bundan sonra da dostluğumuzu bozmadan İnşallah Ergin ÇİFTÇİ kardeşimizle yürümeye devam edeceğiz.

Huzurlarınızda Ergün ÇİFTÇİ kardeşimi buraya ya davet ediyorum. İnşallah bundan sonra kendisi ile beraber olacağız dedi ve iyi Parti Denizli milletvekili Yasin ÖZTÜRK, İyi Parti rozetini Ergun ÇİFTÇİ’ye taktı.

Böylece  iki dönem MHP Çivril ilçe başkanlığı, bir dönemde bağımsız belediye başkan adayı olan Ergun ÇİFTÇİ İyi Parti saflarına katılmış oldu…

 

Copyright © 2015 Çivrilinsesi Gazetesi

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak