Son Dakika
10 Ağustos 2020 Pazartesi

HALİL ERTUĞRUL ÇİVRİL BASINIYLA BİRLİKTEYDİ

19 Haziran 2020 Cuma, 16:41

HALİL ERTUĞRUL ÇİVRİL BASINIYLA BİRLİKTEYDİ

Göreve geldiği günden itibaren COVİD-19 nedeniyle basınla bir araya gelemediğini belirten Adalet ve Kalkınma Partisi Çivril İlçe Başkanı Halil ERTUĞRUL, beraberinde yönetim kurulu üyesi olan Mehmet COŞGUN ile birlikte Çivril’deki yerel basınla bir araya geldi.

Çivril’in Sesi, Genç Çivril ve Yeşil Çivril Gazetelerinin hazır bulunduğu sohbet toplantısı 19 Haziran 2020 Cuma günü gerçekleştirildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Çivril İlçe Başkanı Halil ERTUĞRUL, sohbet toplantısında “bizler Çivril’e hizmet için göreve talip olduk. Şahsi bir çıkar düşünmedik. Başta şahsım olmak üzere çoğumuzun böyle bir çıkara da ihtiyacı yoktur. Görevimiz esnasında elbette bizlerde hata yapabiliriz. Niyetimizden kimsenin şüphesi olmasın. Basının görevi ile kendimizinkini eş değer görüyoruz. Her iki tarafında ortak noktası Çivril ve Çivril’in çıkarları.

Bu anlayışla çalıştığımızda karşılıklı olarak iyi niyetimizden şüphemiz olmaz. Önümüzdeki günlerde Çivril için yapacağımız hizmetlerle siz basının ve Çivril’in karşısında olmak isteriz” dedi.

Sohbet toplantısı, samimi bir hava içersinde devam etti…

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak