Son Dakika
25 Eylül 2020 Cuma

YKS TERCİHLERİ MİLLİ EĞİTİMDEN

09 Ağustos 2020 Pazar, 22:28

YAYINIMIZ KARŞILIĞINI BULDU

ÜCRETSİZ YKS TERCİH DANIŞMANLIĞI KURULUYOR

    Çivril İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İbrahim KESKİN, Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde ücretsiz YKS tercih danışmanlığı devrisini hizmete açacağını belirtti.

ÖĞRETMEN Mİ? TÜCCAR MI? Başlıklı haberimizle Çivril’in gündemine gelen YKS tercihi için öğrencilerden ücret alan öğretmenin varlığı iddiası, Çivril ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünü harekete geçirdi.

Haberimiz üzerine bizleri arayan İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim KESKİN, iddianın öğretmen camiasını yaralayan bir şey olduğunu belirtip, konuyu araştırtıp, bu işi yaptığı iddia edilen kişi veya kişiler hakkında derhal soruşturma açacağını belirtmişti.

Çivril’in Sesi Gazetesi olarak 09 Ağustos 2020 Pazar günü bir çağrı yaptık.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin başlattığı hizmeti örnek göstererek, Çivril Belediyesi,

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüğünün, öğrencilerin YKS tercihlerinde yardımcı olmaları amacıyla “ÜCRETSİZ YKS TERCİH DANIŞMANLIĞI KURULMALIDIR” çağrısını yapmıştık.

İBRAHİM KEESKİN, “Pandemi önlemlerini alarak öğrencilerimizin ücretsiz YKS tercih yapmalarını sağlayacağız dedi.

Çivril İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İbrahim KESKİN, Milli Eğitim olarak öğrencilerimize okullarımızda ücretsiz olarak YKS tercihleri için yardımcı oluyoruz. 10 Ağustos 20020 Pazartesi gününden itibaren de Pandemi önlemlerini alarak öğrw

öğrencilerimizin YKS tercihlerine yardımcı olacağız. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu konuda bir komisyon oluşturup, öğrencilerimize yardımcı olacağız dedi.

Hiçbir öğrencimizin YKS tercihlerinde mağdur olmalarına gönlümüz razı olmadığı gibi, bu tercihler için ücret ödememelerini de özellikle istiyoruz. Kendilerin den ücret talep edenler olursa da onları müdürlüğümüze ihbar etmelerini istiyorum dedi…

 

 

Aajans Matbaacılık Ve Vasım İşleri Tasarım ve Programlama: Soner Solak